Madame Tussauds Londýn

  • Vyberte datum

Madame Tussauds Londýn

Cena od 740 Kč

The world-famous Madame Tussauds is so much more than a wax museum. There are no ropes! You can touch the figures, take your photo with your biggest celebrity crush and enjoy the many different interactive exhibitions such as Spirit of London Taxi Ride and the Star Wars Experience.   

Highlights:  
- Save up to 35% on your entrance to Madame Tussauds
- Skip the line with pre-booked tickets*
- Enjoy open tickets - valid 1 month 
- Try the Spirit of London Taxi Ride
- Enjoy the Marvel Super Heroes 4D Cinema
- Explore the interactive Star Wars Experience 
- Experience the brand new Alien: Escape (Summer 2017)
- Get a 10% discount voucher for Madame Tussauds shop

Enjoy our Special Discount - Save 35% 
Visit Madame Tussauds between June 7 and July 15, 2017 and save up to 35% on entrance after 2 PM and until closing time. 

If you visit Madame Tussauds at any other time, you'll still save 25% on your tickets! 

(The discount is compared to the price at the door.)  

Visit Madame Tussauds in London 
Meet the British royal family, including Queen Elizabeth, Prince William, and Dutchess Kate, hang out with the Beckhams, test your sports skills against some of your favorite athletes or become a superhero recruiter. 

There's something new every month!

NEW: Alien: Escape - Summer 2017
Enjoy the new thrilling experience at Madame Tussauds - Alien: Escape. Witness first-hand the terror of being on-board the Covenant ship, following the release of the chilling blockbuster film, Alien: Covenant in theatres globally starting 12 May. 

The experience is set to launch Summer 2017.

The Star Wars Experience
Created in close collaboration with Disney and Lucasfilm, Star Wars™ at Madame Tussauds is a unique, immersive experience starring extraordinarily life-like wax figures of the favorite heroes and villains of Star Wars Episodes I-VI. 

The figures will appear in authentic walk-in sets inspired by key scenes from the movies. Dynamic special effects will add to the immersion, as you step right into, and star in, some of the most iconic moments in film history. 

You get FREE access to the Star Wars Experience when you book your tickets with us!

What ticket categories are available?
Adult: From age 16 
Children: From age 4-15, children under age 4 are free with a paying adult. Children's tickets can only be purchased with adult tickets. Senior: From age 60  
Family Ticket: Two kinds of family tickets are available 
2 adults + 2 children or 1 adult + 3 children  
Family tickets are available for max. 4 people, and never the combination 3 adults and 1 child. 

(Please note that ‘Family Tickets’ is not included in our special offer for 2017.) 

How does it work?  
When you book your tickets choose the date you arrive in London as 'Valid from' date, as the tickets you buy here is valid 1 month from the 'Valid from'-date you choose. The choose the number of tickets and click on 'search'. Then you choose the number of adult or children's tickets you need. Hereafter you can search for and book tickets to other attractions or transport. 

How do I get my tickets?
Shortly after your booking is complete you will receive your e-ticket per email. Please print it out and bring it with you to door 2 at Madame Tussauds London.  

Who is it suitable for?
Madame Tussauds London is fun for all ages and something everyone can enjoy. 

How do I get my 10% discount voucher? 
On your e-ticket there is a link to your exclusive 10% discount voucher for Madame Tussauds souvenir shop. Just print the discount voucher and present it to the cashier at Madame Tussauds souvenir shop to redeem your 10% discount.

Important information:  
- *This ticket gives you access to a special entrance for pre-booked tickets, which are usually shorter queue than the regular box office.  
- During high season, especially fall vacation, spring break and other school and public holidays and midday between 12 PM and 3 PM, longer queues may occur.


 

Fantastické 4.6

4.6 21 customer reviews
Madame Tussauds

voskové figuríny super, určitě předplacený lístek předem a nejlépe ještě dorazit až odpoledne kolem 15-16 hodiny, to už tam nestojí davy lidí a s předplaceným lístkem je to rychlovka....

Petra, Telnice
ČTV, 04 KVĚ 2017
4.6
Madame Tussauds

Pokud budete v Londýně, určitě stojí za to navštvívit :-)

Vaclav, Stupno
ÚTE, 14 ČER 2016
4.6
Vynikající

Zájezd byl vynikající, průvodce super, hotel také pěkný, jen wifi nebyla zdarma, jediná chyba.

Tatjana, Chlumcany
ÚTE, 17 KVĚ 2016
4.6
Vše super

Atrakce splnila očekávání a příjemným překvapením bylo 4D kino :) jen pozor, pokud rezervujete on-line, je bezpodmínečně nutné mít vytištěný PDF soubor - lístek, nestačí pouze potvrzení o objednání a info o zaplacení. Doporučuji rezervovat min 2 dny před odletem, protože lístek v PDF formátu přišel až 24 hodin po objednání, kdy už jsme byli v Londýně . Platí u všech atrakcí !!! Jinak super rychlé, jednoduché, levnější :)

Sona, Karlovy vary
ÚTE, 03 KVĚ 2016
4.6
Ušetřené peníze i čas

Ušetřeno za koupi lístků a žádné čekání na vstupu

Marek
PON, 04 DUB 2016
4.6
Super!

Zakoupené lístky předem nám ušetřily spoustu peněz a času. Lístek na místě pro dospělého stál £33 (nás asi £21). Nemuseli jsme čekat v dlouhé frontě. Muzeum bylo super, všem doporučuji.

Dasa, Hlubocec
NED, 02 SRP 2015
4.6
Seriozní a rychlé jednání

rychlé objednání, perfektně vše vyšlo. Spokojenost, mohu jen doporučit.

Marcela, Most
ÚTE, 28 DUB 2015
4.6
Madame Tussaauds

Tak tohle byl úžasný zážitek. Nečekali jsme vůbec v řadě, šli do dveří číslo 1 a pak došli k místu, kde nám voucher vyměnili za lístky a už jsme šli na prohlídku.
Opravdu klobouk dolů. Čekali jsme jen voskové figuríny, ale je tam toho mnohem víc. Když už si myslíte že to bude končit, tak přijde něco jiného
Strašidelná cesta, 4D s Avengers a nebo projížďka v koloně taxíku po historii Anglie, no prostě paráda. Klobouk dolů tvůrcům. Nejlepší zážitek v Londýně ;-)

Radka, Karviná
NED, 19 DUB 2015
4.6
Spokojenost

byli jsme příjemně překvapeni, jak to všechno klaplo, a můžeme pouze doporučit.

Karel, Tachov
ČTV, 08 LED 2015
4.6
Madame Tussauds

Všem doporučuji, krásné a jedinečné :-)

Zuzana, Jablonne nad orlici
ČTV, 27 LIS 2014
4.6
Madame Tussauds

Jelikož jsme si záměrně k návštěvě vybrali pondělí dopoledne, nebyla u vstupu vůbec žádná fronta. Zakoupení lístků předem tedy vlastně bylo zbytečné, nicméně urychlilo naše odbavení u pokladny a vše proběhlo bez problémů. Koupení lístků z domova bylo velmi pohodlné, jen mi vadilo, že se nedala zadat studentská sleva.

Jirina, Usti nad labem
NED, 19 ŘÍJ 2014
4.6
:)

Super organizace. Objednani listku, platba, vsechno probehlo velmi rychle, behem jednoho dne jsme dostali potvrzeni s listkama. V muzeu sme byli v nedeli 28.09.14 odpoledne. Zadna velka fronta nebyla, nicmene jsme byli radi, ze jsme si je objednali, usetrilo nam to urcite ctvrt hodinku cekani na koupi listku. Madame Toussauds rozhodne stoji za navstevu :) krasne sme si to uzili a ten vlacek a 4D Kino na zaver :) Super :)!!!

Veronika, Traun
PON, 06 ŘÍJ 2014
4.6
vše velmi rychlé

tato atrakce se nám moc líbila, určitě ji každému doporučuju. Rezervace proběhla v pohodě a následná výměna lístků bez fronty byla ideální začátek celé dovolené

Tereza, Ceské budejovice
STŘ, 01 ŘÍJ 2014
4.6
Muzeum voskových figurín

Díky předem koupeným lístkům jsme dopoledne stáli jen 10 min frontu. Zážitek obrovský, pro děti i dospělé. Vystavené figuríny jsou dělené tematicky, nakonec 4D film, spousta zajímavostí i legrace na 2-3 hodiny. Figuríny jako živé! Stálo to určitě za to.

Helena, Olomouc
ČTV, 14 SRP 2014
4.6
návštěva Madame Tussauds

Původně jsme do muzea Madame Tussauds nechtěli, ale "podlehli" jsme dětem. Nakonec jsme si to užili všichni, je to opravdu moc pěkné. Rezervace vstupenek proběhla naprosto jednoduše a bez problémů byla i výměna za vstupenku na místě. Děkujeme!

Jiri, Popovice
NED, 11 KVĚ 2014
4.6
Rezervace byla snadná a rychlá včetně platby.

Muzeum bylo výborné s výborným závěrem v podobě animovaného filmu ve 4D.

Jaroslav, Ustí nad labem
PÁT, 02 KVĚ 2014
4.6
Madame Tussauds

Muzeum je uplne senzacni, neda se to srovnat s tim, jake bylo pred dvaceti lety. Nejen ze je zde mnohem vice figurin, ale vubec zde nebyla jizda vlackem vypadajicim jak londynske taxiky, ktery projizdi historii Londyna.
Zazitkem je nakonec 4D kino.
Rezervace listku nutna, jinak si postavte cekarnu.

Jana, Hvozdnice
ČTV, 31 ŘÍJ 2013
4.6
Voskové figuríny

Muzeum bylo pěkné. Začátek byl famózní, ale čím jsme byly dál, tak to upadalo. Např. v sekci sport, málo figurín. Překvapilo nás, že figuríny, nejsou doplňovány dle aktuální oblíbenosti novýmu figurínami. Celkem to bylo hezké.

Anna, Praha 5
PON, 05 SRP 2013
4.6
SUPER MADAME TUSSAUDS

Při návštěvě Londýna určitě neopomeňte navšítvit Madame Tussauds!! Lístky dopředu se na 100% vyplatí, nenechte se odradit frontou, nejen vy máte zakoupené lístky předem. Fronta byla dlouhá, ale šlo to velmi rychle a zážitek stojí za to!!!!

Pavlina, Milin
PON, 08 ČEC 2013
4.6
musseum

pěkná podíváná, jen mi tam chybělo pár osobností, jako napříklads skupina ABBA

Jaroslav, Praha 10
PON, 08 ČEC 2013
4.6
Lubo

Atrakce vyborna, listky koupene pres internet , ktere slibuji tak zvany fast track jsou na houby, protoze je ma 90 procent navstevniku. Vcera jsem stal hodinu ve fronte a to jsem mel kliku, za necelou hodinu byla fronta na cele dopoledne. Mozna byste si meli na vlastni kuzi vyzkouset, co vlastne nabizite.

Lubomír, Praha
NED, 12 KVĚ 2013
4.6
Madame Tussauds Londýn. ListkyLondyn.cz

Info
Madame Tussauds Londýn

Adresa
Madame Tussauds,
Marylebone Road,
London, NW1 5LR.

Podívejte se na mapu, Madame Tussauds Londýn

Otevírací doba
Každý den od 10.00 h do 16.00 h, a od duben do září do 17:00 h nebo 18:00 h

Metro
Baker Street Station - Bakerloo, Circle, Jubilee, Metropolitan, Hammersmith, City Line

Autobusy
13, 18, 27, 30, 74, 82, 113, 139, 274.

 
228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail


Do košíka