London Eye

  • Vyberte datum

London Eye

Cena od 667 Kč

Ruské kolo Coca-Cola London Eye se nachází u Temže, přímo naproti slavnému Big Benu, nabízí jedinečný a nový pohled na Londýn, můžete jej vyzkoušet i v noci. Otočení na slavném obřím ruském kole, v jedné z 32 uzavřených kapslí, Vám zabere asi 30 min, a v nejvyšším bodě budete 135 m nad úrovní moře. Vyzkoušet Coca-Cola London Eye je skvělý a naprosto jedinečný zážitek!

Ihned po přijetí platby vám zašleme e-mail s potvrzením objednávky.

Prodáváme dva druhy vstupenek na Coca-Cola London Eye:

1:Dospělý/Adult “ a „Dítě/Child“ jsou řádné a běžné vstupenky. Pokud tyto lístky zakoupíte, vyhnete se frontě k pokladně v The Ticket Hall (vstupenkové hale). Místo, aby jste stáli ve frontě na lístky, projdete rovnou ke stanovišti „Pre-paid Ticket desk/Priority Ticket Desk“ (Předplacené/Prioritní lístky) v The Ticket Hall a vyměníte svůj voucher/elektronickou vstupenku za vaše originální vstupenky. Když budete mít své originální vstupenky, jdete rovnou ke kolu, kde počkáte ve frontě na první volnou kabinu. Pokud jste si koupili řádné/běžné vstupné, nemůžete tuto frontu přeskočit, ale stále ušetříte čas ve srovnání s čekáním ve frontě na lístek u pokladny v The Ticket Hall. Takže zakoupením řádných/běžných lístků ušetříte čas a přeskočíte první frontu na Coca-Cola London Eye.

2:Přímá vstupenka/Fast Track Ticket “. Pokud si koupíte tyto lístky, minete obě fronty - k pokladnám (v The Ticket Hall) i ke vstupu na kolo. Místo stání ve frontě na lístky, projdete rovnou ke stanovišti „Pre-paid Ticket desk/Priority Ticket Desk“ (Předplacené/Prioritní lístky) v The Ticket Hall a vyměníte svůj voucher/elektronický lístek na vaše originální vstupenky. Když budete mít své originální vstupenky, jdete rovnou ke kolu a zde máte přístup ihned k první volné kabině. „Přímá vstupenka“ je prostě nejrychlejší a nejpohodlnější cesta na Coca-Cola London Eye. „Přímá vstupenka“ není k dostání v verzi pro děti!

POZNÁMKA: O víkendech, prázdninách a svátcích mohou být fronty i k Rychlému vstupu na kolo. Ale stejně to stále zůstává nejrychlejší možnost, jak nastoupit do gondoly na Coca-Cola London Eye.

Zvolte datum Vašeho příjezdu do Londýna jako datum “Platné Od ” (valid from), neboť lístky, které zde zakoupíte, mají platnost 1 měsíc od zvoleného data. Zvolte počet lístků a klikněte na “HLEDAT”. Potom vyberte “Dospělý ” nebo “Dětský ” lístek (3-15 let) Děti mladší 4ti let mají vstup zdarma, pokud jsou v doprovodu dospělé osoby. Zde si potom v případě zájmu vyberete objednávku lístků na jinou atrakci nebo dopravu.


 

Fantastické 4.6

4.6 78 customer reviews
London eye

Lístky jsme si koupili předem přes internet, i přesto jsme museli čekat dlouhou frontu na výměnu vstupenek (kolo jsme navštívili v pátek). Čekali jsme ve frontě s ostatními lidmi, kteří vstupenku koupenou neměli takže úsporu času v tom opravdu nevidím. Samotná atrakce stojí určitě za návštěvu.

Renata, Bast
ÚTE, 25 ZÁŘ 2018
4.6
London eye 15.9.2018

Opravdu stojí za návštěvu, krásný výhled. Měli jsme štěstí na počasí. Lístky jsme si rezervovali a vše proběhlo hladce. Doba čekání u kabinek byla necelých 20 minut. Je lepší přijít do 10 hodin dopoledne, pak už bylo lidí více. Ale na to, že byla sobota, to nebyl žádný problém. Doporučuji.

Michaela, Brno
ÚTE, 18 ZÁŘ 2018
4.6
London eye 15.9.2018

Opravdu stojí za návštěvu, krásný výhled. Měli jsme štěstí na počasí. Lístky jsme si rezervovali a vše proběhlo hladce. Doba čekání u kabinek byla necelých 20 minut. Je lepší přijít do 10 hodin dopoledne, pak už bylo lidí více. Ale na to, že byla sobota, to nebyl žádný problém. Doporučuji.

Michaela, Brno
ÚTE, 18 ZÁŘ 2018
4.6
Doporučuji

Většinou vždy maily, které chtějí hodnocení, mažu. Tentokrát ale musím vyjádřit velkou spokojenost - vše přehledné, rychlé, na místě spolehlivě fungující,
I.

Ivo, Opava
PON, 23 ČEC 2018
4.6
London Eye

Tuto atrakci doporučuji....měli jsme navíc štěstí, krásné počasí a v neděli odpoledne bez fronty :-)

Katerina, Usti nad labem
ÚTE, 05 ČER 2018
4.6
Londýn z výšky

nezbytná součást výletu do Londýna.

Radana
PÁT, 11 KVĚ 2018
4.6
London eye

Skvělý zážitek, krásný pohled na okolí. Fronta dlouhá, ale šlo to rychle a bez problému.

Eva, Vsetin
STŘ, 02 KVĚ 2018
4.6
London Eye

bylo to super, sice trošku fronty, ale jde to rychle :o)

Hana
PON, 30 DUB 2018
4.6
poděkování

také moc pěkný zážitek, bylo krásné počasí a moc jsme si to s dcerou užily. děkujeme Jana a Veronika

Jana
ÚTE, 24 DUB 2018
4.6
poděkování

Napsat recenzi na tuto atrakci

Jana
ÚTE, 24 DUB 2018
4.6
Paráda

Vyšlo nám krásné počasí, takže výhled z London Eye byl skvělý a rozhodně stojí za to. Koupili jsme si Fast track lístky a fronta cca 10minut, perfektní organizace na místě, běžná fronta v páteční dopoledne cca 45-60minut.

Pavel, Praha
PON, 23 DUB 2018
4.6
LONDON EYE

Skvělý zážitek! Všem doporučuji. V březnu téměř bez fronty a pokud je, velmi rychle postupujete dopředu.
4D - kino také výborné. Kupón na vstupenky je potřeba proměnit, takže musíte i do fronty na vstupenky.
Tato fronta ale postupovala také celkem rychle.

Marcela, Vyskov
STŘ, 28 BŘE 2018
4.6
Překrásný zížitek

Moc se nám líbilo, počasí bylo krásné, takže překrásná vyhlídka nad Londýnem.
Skvělý zážitek.

Iveta, Strancice
PÁT, 02 ÚNO 2018
4.6
London Eye

Báječná atrakce pro děti i pro dospělé, užili jsme si to všichni. Ve frontě jsme stáli asi 30 minut, organizace výborná, žádná tlačenice, celkový dojem - 100%.

Zdenka, Vlasim
ÚTE, 28 LIS 2017
4.6
Skvelé

Kupóny na London Eye se vyměňuji v hlavní budově při London Eye. Vyměna proběhla do 5 minút. Fronta na vstup do kapsule byla docela dlouha, ale šlo to velice rýchle. Výhled úžasný! Oplati se kombinovaný lístek London Eye+River cruise, kde z lode uvidíte všetky hlavní památky i s výkladem.

Anna, Otrokovice
PON, 20 LIS 2017
4.6
London eye + plavba po Temži

Spokojenost, doporučuji navštívit v týdnu. Byli jsme v listopadu, fronta cca 15 min, vynikající organizace...

Radovan, Jirkov
PON, 13 LIS 2017
4.6
London eye

Nákup voucheru bez problémů. Zakoupen fast track ticket. Byl zde levnější než na oficiálních stránkách. Po výměně voucheru za lístky jsme šli vstupem pro fast track do první volné kabinky. Fronta žádná, ale řada pro normální vstup byla docela dlouhá (bylo to v pátek odpoledne), tak jsem byla ráda, že jsme se rozhodli pro fast track. Výhled pěkný, skvělý zážitek.

Marie
PON, 02 ŘÍJ 2017
4.6
Doporučuji!

Nákup voucheru na stránkách zcela bez problémů, jejich výměna hladce, vstup na atrakci téměř bez fronty. Při hezkém počasí moc pěkný zážitek, díky!

Eva, Usti nad labem
PON, 28 SRP 2017
4.6
Doporučuji!

Nákup voucheru na stránkách zcela bez problémů, jejich výměna hladce, vstup na atrakci téměř bez fronty. Při hezkém počasí moc pěkný zážitek, díky!

Eva, Usti nad labem
PON, 28 SRP 2017
4.6
London eye

Listky jsem zakoupila den před odletem, e-ticket přišel okamžitě, výměna za lístek plynulou chůzí bez čekání, fast track vstup do pěti minut. Výhled skvělý, moc se nám líbilo. vše naprosto bez chybičky.

Petra, Stepanov
STŘ, 23 SRP 2017
4.6
London EYE ...

Krásný zážitek, úžasný výhled na Londýn. Kupovala jsem Fast track ticket pro dospělého a dítě, přišli jsme k přepážce, kde nám řekli čas, kdy se máme dostavit do příslušné fronty a asi po 5-ti minutovém čekání jsme byli na kole..:)

Jana, Cheb
STŘ, 23 SRP 2017
4.6
Nádherný zážitek, který stojí za to

Nejdřív jsme na oko ani nechtěli, nakonec jsme ale neodolali a nelitujeme. Taktéž nelitujeme toho, že jsme si připlatili přednostní vstup. Rozhodně doporučuji. Ušetřilo nám to spoustu času. Musím říct, že lístky koupené zde byli ještě levnější než na ofi stránkách a jen zde byla možnost zakoupit i senior lístky. Z výměnou voucheru za lístky nebyl žádný problém.

Lenka
ČTV, 03 SRP 2017
4.6
Nádhera!

London Eye stojí za to! Ovšem velkým mínusem byla fronta. Šli jsme na London Eye v sobotu, bylo strašně moc lidí, včetně těch, co si jako my zakoupili lístky přes internet. Museli jsme lístky nejdřív získat pomocí našecho bookingu na internetu a poté jsme si museli ještě vystát frontu k samotnýmu London Eye. Celkový čas strávený ve frontě cca 1,5 hod. Ale stálo to za to :)

Evzenie, Praha
ČTV, 27 DUB 2017
4.6
výhled z London Eye

Krásný zážitek, doporučila bych každému, kdo navštíví Londýn, rezervace před ListkyLondyn.cz byla bezproblémová.

Vera, Praha 4
ÚTE, 11 DUB 2017
4.6
Hodnotím pozitivně

kupovala jsem lístky na London Eye, v pokladně vyměnili vytištěný kupon za originální lístky (fronta cca 5 minut), pak jsme čekali na volnou kapsli (cca 10 - 15 minut). Atrakci doporučuji, nemuseli jsme stát dlouhou frontu na lístky a měli jsme štěstí na pěkné počasí.
Cena za lístky na místě je srovnatelná.

Bronislava, Plenkovice
PÁT, 31 BŘE 2017
4.6
Voucher vyměněný za lístky bez problémů.

Atrakce splnila očekávání, i přes zataženou oblohu byla dobrá viditelnost na celý Londýn.

Radana
PON, 27 BŘE 2017
4.6
Londýnské oko - 18.3.2017

Samotná atrakce zážitek. Fakt na celý život. Čemu jsme se vůbec nevyhli, byly fronty, i přesto, že jsme měli E-ticket. Tam je totiž takový nával, že organizátoři, kteří mají rozdělovat lidi do front bez E-ticketů (tedy klasicky platící na pokladně) a lidi s e-tickety řadí do jedné fronty. Není to jejich chyba, je to vysokou návštěvností, a brzy je tam taková fronta, že sahá kolikrát ven a kroutí se jako had. Ale i přesto návštěvu doporučuji.

Jirka, Melnik
ČTV, 23 BŘE 2017
4.6
Návštěva London Eye 13.03.2017

Opravdu se vyplatí rezervovat vstupenky dopředu. S voucherem jsme šli rovnou k pokladně pro rezervace a nemuseli čekat dlouhou frontu na nákup vstupenek!! :-) U vchodu jsme se pak ještě dozvěděli, že vstupenka platí i na 4D kino s pohledy na Londýn z ptačí perspektivy (cca 4 minuty), ale moc pěkný zážitek - určitě se vyplatí zajít také tam. Jinak počasí nám přálo, takže výhledy z "Oka" byly opravdu nádherné!!

Hana, Praha 4
PÁT, 17 BŘE 2017
4.6
pěkný zážitek

Zakoupení lístků zde rychlé a bezproblémové. Ovšem info o úspoře 25% je zavádějící, jelikož na místě stojí standardní lístek pro dospělého 24,95 liber, my je měli za 35 Kč, tudíž v přepočtu by lístek na místě vyšel 873,- Kč a tady se nabízí za 819,- Kč, což není o 25% méně. Asi jediná výhoda je, že se nemusí čekat v 1. frontě na lístky, která byla nyní delší než ta, kde se elektronický lístek pouze vymění. London Eye doporučuji, je odsud krásný výhled všemi směry :-)

Pavla
ÚTE, 31 KVĚ 2016
4.6
To se prostě musí zažít !

Londýn se nemůže nikdy omrzet a vidět ho z L.E. je úžasný zážitek , lístky koupené touto cestou skvěle fungují, platnost 1 měsíc je bezkonkurenční. Doporučuji Fast track ticket, Mám opakovanou výbornou zkušenost s touto agenturou, případná komunikace přes helpdesk je velice vstřícná. Děkuji!
Martina

Martina, Kladno 4
ÚTE, 24 KVĚ 2016
4.6
Krásný víkend

Víkend v Londýně byl úžasný, počasí nám krásně vyšlo, měli jsme slunečno. Koupili jsme si lístky online a šli jsme hned ráno, takže jsme ani dlouho nečekali. Prostě super :)

Petra, Bludov
STŘ, 18 KVĚ 2016
4.6
super výhled

Fast track lístek je výhodou, absolutně bez čekání. Doporučuji jít za slunného počasí, stojí to opravdu za to.

Linda, Praha 4
PÁT, 13 KVĚ 2016
4.6
Něco nádherného

Před samotnou návštěvěvou London Eye jsme zhlédli krátký film ve 4D o vzniku London eye a o Londýnu něco nádherného a samotné kolo byla jen třešnička na dortu. Nádherný výhled a hlavně jsme měli krásné počasí.

Jana, Opocno
NED, 08 KVĚ 2016
4.6
Jednou zažít nestačí :O)

Na London Eye jsme byli v období velikonoc, takže peněz za Fast track vstupenek vůbec nelituji!! Atrakce je parádní, při další návštěvě Londýna určitě navštívím znovu. Opravdu doporučuji :O)

Pavla, Vodnany
ČTV, 31 BŘE 2016
4.6
Been

Skvělý zážitek, vyplatí se koupit. Perfektní výhled na BigBen, B.palác, okolí...
Předprodej je výhodnější až o 120Kč na osobu
Doporučuji

Klara, Volyne
STŘ, 30 BŘE 2016
4.6
Super výlet

Byla to parádní atrakce, jsem rád že jsem to koupil. Koupily jsme si fast track ticket který je sice dražší ale zato jsme šli bez čekání hned do kabinky. Je tam i Česká obsluha která nám řekla co a jak .... každopádně pokud někdo bude chtít navštívit Londýnské Oko doporučuji po setmění ... je tam krásný výhled na rozsvícený Londýn.

Tomas
PON, 30 LIS 2015
4.6
Parádní atrakce

Zakoupení lístků na této stránce bylo rychlé a bezproblémové. Atrakce London Eye byla parádní, krásný výhled na Londýn. Spokojenost.

Aneta, Kardasova recice
STŘ, 18 LIS 2015
4.6
rychlé odbavení bez fronty

Jsem moc ráda, že jsem si zakoupila lístky přímo přes ListkyLondyn.cz. Zakoupila jsem variantu Fast a šli jsme opravdu bez čekání ve frontě rovnou do kabiny. Doporučuji. Výhled pěkný, jen obvyklý déšť nám zážitek trochu kazil:-).
Marcela

Marcela, Louny
ÚTE, 28 ČEC 2015
4.6
něco nového

zajímavé, zase jiná možnost jak získat rychlý přehled z metropole. Určitě doporučuji a pokud se rádi fotíte, tak si ke konci hlídejte místa se stopami pro focení:o))

Petra, Tisice
PON, 13 ČEC 2015
4.6
London Eye

Nádhera! Určitě stojí za to. I to počasí zařídili :-)

Renata, Tachlovice
STŘ, 20 KVĚ 2015
4.6
Výborná atrakce, perfektní rezervace.

Atrakci jsme si vychutnali bez dlouhého čekání a jako jedni z prvních. Po předchozí zkušenosti před několika lety jsme se nyní rozhodli neponechat nic náhodě a atrakci si rezervovat předem. Rezervace proběhla zcela v pořádku, lístky v Londýně jsme obdrželi bez čekání a ihned jsme šli do fronty na atrakci, která však v tu dobu nebyla - atrakci jsme navštívili v pátek v 10.00 hodin (tedy v době jejího otevření). Byli jsme tedy jedni z prvních, kteří se na LONDON EYE dostali, dokonce absence fronty způsobila to, že jsme ve vlastní gondole byli pouze v osmi lidech, tedy jsme si to náležitě užili. Při vystupování z atrakce bylo již vše jinak, fronta na lístky byla již nejméně 100 lidí a na vlastní atrakci se tvořila již řada také.

Ludek, Ceske budejovice
NED, 10 KVĚ 2015
4.6
Coca-Cola London Eye

Velká spokojenost. Vouchery jsme si šli vyměnit za lístky a poté šli na London Eye. Přesto, že bylo kolem opravdu hodně lidí a zdálo se to všechno zmatené, čekání nebylo téměř žádné, jde to tam opravdu rychle.
Samotný London Eye byl skvělý zážitek, počasí nám přálo, taky výhled byl perfektní. Doporučujeme :-)

Radka, Karviná
NED, 19 DUB 2015
4.6
spokojenost

výběr jak navštívit atrakci - čekata nebo přednostní vstup, spokojenost, atrakce velmi pěkná

Kamila, Praha 22
NED, 25 LED 2015
4.6
Zazitek pro celou rodinu

Trosku mensi chaos do ktere fronty si stoupnout. Urcite se vyplati si privstat a na prohlidku dorazit na 10.00 hod kdy je mensi koncentrace lidi a nejsou tak velke fronty. Velmi mily personal.

Michaela, Praha8
PÁT, 02 LED 2015
4.6
London Eye v noci

V noci úžasný zážitek a prožitek, vyšlo nám nádherné počasí, takže jsme měli nádherný rozzářený pohled na celý Londýn, kabiny jsou vyhřívané a personál profesionální. Určitě bych šel i podruhé a přes den :)

Petr, Prazmo
STŘ, 17 PRO 2014
4.6
London Eye stojí za návštěvu

London Eye je určitě místo, které stojí za to navštívit, pokud budete v Londýně.
A objednejte si dobré počasí :-)
Ani fronty nebyly tak velké.

Petra, Praha 8
PON, 15 PRO 2014
4.6
Krásný zážitek :-)

Děkujeme za rychlé a bezproblémové vyřízení :-) Lístky jsme měli obyčejné a i když byla velká fronta, byli jsme hned v "kukani" :-) V plánu jsme měli večerní vyhlídku, ale že byla mlha, nechali sme to na druhý den a nelitujeme :-) Všem doporučujeme a ať se líbí :-)

Martina, Tabor 4
PON, 01 PRO 2014
4.6
London Eye

Rezervace a koupě vstupenek snadná , vyzvednutí lístků bez problémů , fronta na atrakci postupovala dost rychle, celá atrakce včetně fronty cca 1 hod. Zážitek z prohlídky pěkný.

Eva, Plzen
PON, 20 ŘÍJ 2014
4.6
Bezva den v Londýně

Z počátku trošku s nedůvěrou jsme si rezervovali lístky na London eye již z domova. A jak se později ukázalo, byl to bezvadný nápad. Rezervační poukaz jsme na místě poměrně rychle a bez fronty vyměnili za vstupenky. Jako bonus o kterém jsme nevěděli byla 4D animace o této atrakci. Následně jsme šli do dost dlouhé, ale opět vělice rychlé fronty na samotné "oko". Před nástupem nás ještě vyfotili a dostali jsem poukázku na tuto fotografii zdarma. Jelikož nám přálo počasí a bylo krásné modré nebe bez mráčků, byl výhled naprosto neskutečný a za vynaložené peníze jsme opravdu dostali to nejlepší.

Lenka, Plzen
ÚTE, 14 ŘÍJ 2014
4.6
London eye

Dobrý den, rezervace proběhla naprosto bez problémů, počasí nám přálo, slunce ze všech stran, září ideální, nebyla už sezona, takže jsme během 10 minut byli "v oku" výhled nádherný, určitě doporučuji všem, stojí to za to !!!!! Hanka & spol.

Hana, Praha 8 - bohnice
PON, 15 ZÁŘ 2014
4.6
London eye

žádná fronta na výměnu voucheru za lístek,a ve frontě na atrakci jsme čekali ani ne 5min,mohu tento server jen doporučit!!!!

Lukas, Mestec kralove
ÚTE, 02 ZÁŘ 2014
4.6
Londýnské oko

Nákup lístků proběhl bez problémů, vytištěná potvrzení jsme ihned vyměnily za lístky a šly čekat nekonečnou frontu (více než hodinu), ale bylo to ve špičce. Pokud je problém s nalezením správné fronty, pak jsou všude zaměstnanci, kteří turisty nasměrují.
Lístky zakoupené zde mají platnost 30 dní, takže pokud nepřeje počasí, lze atrakci navštívit jiný den.

Petra, Holice
NED, 24 SRP 2014
4.6
pěkné

skvělý pohled a zážitek, ale veliké čekací doby přímo na atrakci.

Vladimir, Plzen
PÁT, 08 SRP 2014
4.6
Doporučuji

Určitě si nenechte tuto atrakci ujít, je to nádherný zážitek. Počasí bylo slunečné, výhled fascinující. Stojí za to si připlatit za Fast Track Ticket. Výměna za lístky hned po vstupu nalevo bez fronty, čkání na volnou kabinu do 10 min. - v sezóně 22.7.2014.

Irena, Dobrovice
NED, 27 ČEC 2014
4.6
zážitek

Všem doporučuji, bylo to super. Lístky jsme si objednali přes internet, neměli jsme problém, vše proběhlo tak jak mělo. Doporučuji jít hned ráno (otevírají už od 9:30 hod.), hned nám vytištěné vouchery vyměnili za lístky a hned jsme šli na London Eye, takže čekání? Jen snad 10minut :-)

Katerina, Lovosice
ÚTE, 15 ČEC 2014
4.6
Londýnské oko

Samotná atrakce byla výborná, vyšlo nám slunečné počasí. Měli jsme rezervované lístky. Ve frontě na výměnu voucheru za lístek to bylo bez čekání, na kabinku cca 10 - 15 min.
Jediný problém jsme měli s on-line platbou rezervace lístků přes stránky ListkyLodyn.cz. MasterCard kartou nebylo možné platbu provést. Platbu jsme zkoušeli několikrát, prověřovali tuto službu u naší banky - tam problém nebyl. Na telefonické volání (uvedené na ListkyLondyn.cz) ani na mail nikdo nereagoval.
Nakonec jsme úspěšně platbu provedli kartou Visa.

Jiri, Uherske hradiste
PON, 16 ČER 2014
4.6
krásný zážitek

vše proběhlo v naprostém pořádku a bez stresu. Trochu trvalo než jsme se zorientovali, kde je hala pro nákup lístků, ale samotná výměna voucheru trvala chvilinku, stačil jen vytištěný e-mail a už jsme šli do nástupní fronty. Tam jsme čekali také jen chvilku....oko jsme navštívili ve čtvrtek v podvečerních hodinách, to možná přispělo příznivým okolnostem (těžko říct, jak to vypadá o víkendech, kdy Londýn zaplaví ještě více turistů) a krásné počasí zážitek jen a jen umocnilo.

Barbora, Usti nad labem
NED, 15 ČER 2014
4.6
Jedinečný zážitek

Je to atrakce, která láká turisty a zcela zaslouženě. Doporučuji všem. Opravdu je to jiný pohled na svět.

Irena, Chropyne
PÁT, 30 KVĚ 2014
4.6
Londýnské oko je skvělé!

Moc jsem si atrakci užili, nástupní fronta sice nebyla malá, o to větší pak byl rozhled

Marek, Dolni dobrouc
STŘ, 21 KVĚ 2014
4.6
London eye

Vše bylo dobré jen v hale , ve které jsme si byli vyměnit vytištěnou rezervaci za lístky na London eye, jsme se nemohli dobře orientovat. Nenašli jsme pre-pay - desk. A frontu jsme vystáli stejnou. Nečekali jsme dlouho, ale mysleli jsme , že když máme předplaceno - nemusíme čekat.
Jinak bylo vše super - vyšlo nám také krásné počasí. Děkujeme.

Martina, Strelice
STŘ, 21 KVĚ 2014
4.6
návštěva London eye

Navštívily jsme London eye se sestrou vyšlo nám i počasí a líbila se nám celá organizace této návštěvy, výhled z vagonků je nádherný a skutečně jsme si to užívaly. Bylo velmi jednoduché zajistit si vstupenky, čekání nebylo dlouhé a London eye je něco, kam by měl návštěvník Londýna zajít.

Eva, Praha 4
STŘ, 21 KVĚ 2014
4.6
London Eye - úspora času při nákupu lístků předem

London Eye rozhodně stojí za to navštívit. Díky listkylondyn.cz jsme ušetřili spoustu času, fronta na lístky byla opravdu nekonečná a pomalá (viděli jsme to, jelikož jsme stáli vedle, kde si vouchery musíte vyměnit za originální lístky, ale to bylo rychlé, fronta skoro žádná). Takže nás jen čekala fronta na vstup a tam to jde opravu rychle, do 5ti minut jsme byli uvnitř. Výhled byl úžasný a počasí také vyšlo, takže v květnu doporučuji jet do Londýna + doporučuji koupit lístky předem na co se nevztahuje akce 1+1.

Pavlina, Vlachovo brezi
ÚTE, 13 KVĚ 2014
4.6
London Eye

London Eye rozhodně stojí za to. Můžu doporučit. Lístky jsem koupila dopředu přes tento web a všechno proběhlo naprosto hladce.

Renata, Praha 9
PON, 12 KVĚ 2014
4.6
Nesetre na listcich u London Eye

Vcera jsme byli na Oku, meli jsme zakoupeny Fast track ticket. Cekali jsme asi 7 min v dohromady v obou radach, na vymenu i na atrakci. Potom jsem se sel podivat na tu radu pro levne listky. Neuveritelne. Odhaduji to tak min na 3 hodiny cekani. Urcite si priplatte. Jinak vymena a vsechno probehlo v pohode, pani na Oku dokonce rikala, ze mame super listky, kdyz nam je menila, ze muzeme prijit kdy chceme

Petr, Breclav
NED, 04 KVĚ 2014
4.6
LONDON EYE

Vše proběhlo nad očekávání výborně,je to sice dražsí zážitek,ale opravdu stojí za to,ho navštívit.Byla docela dlouhá fronta,ale je to dobře organizované a nestojíte na místě,ale popocházíte,což rychleji utíká,trvalo to asi 20 minut.Měli jsme nádherné počasí,takže super a objednání lístků dopředu doporučuji,vše bez problému a děkuji za možnost této služby.Do Londýna bych jela okamžitě znova!

Ivana, Kamenice-teptin
ÚTE, 22 DUB 2014
4.6
London Eye

Vyzvednutí vstupenek bylo naprosto v pohodě a zážitek kouzelný, dokonce i bez fronty. London Eye jsme navštívili koncem března ve večerních hodinách, krása. Děkuji

Vera, Praha
STŘ, 02 DUB 2014
4.6
Výlet do Londýna...

London Eye je báječný zážitek. Doporučuji si předem objednat lístky,vše bez problému a bez starostí a vzhledem k tomu, že jsme měli nádherné počasí byl to nádherný zážitek.

Martina, Sokolnice
PÁT, 21 BŘE 2014
4.6
London Eye

Rezervace probehla v poradku a byla jsem velmi spokojena. dekuji

Aneta, Pelhrimov
STŘ, 19 BŘE 2014
4.6
Skvělý zážitek

Byli jsme na London Eye v sobotu 1. 3. 2014 odpoledne a za slunečného počasí to byl skvělý zážitek, který by si žádný turista v Londýně neměl nechat ujít.

Lubos, Vodnany
STŘ, 05 BŘE 2014
4.6
rodina

vše proběhlo v pořádku, atrakce krásná, žádná fronta, únor ideál

Pavel, Orlova-lutyne
ČTV, 13 ÚNO 2014
4.6
London Eye

Skvělý výhled. Dobré je být první v řadě před nástupem do kapsle :).

Libor, Havlickuv brod
STŘ, 08 LED 2014
4.6
Pěkný rozhled..

Objednání, zaslání e-voucherů a výměna lístků bezproblémová. Pokud je pěkné počasí, nabízí London Eye krásný výhled na město. Fronty nebyly nijak dramatické (listopad).

Anna, Jihlava
ÚTE, 26 LIS 2013
4.6
LONDON EYE - báječný zážitek

London Eye je báječný zážitek. Ve frontě jsme čekali 45 minut, přesto je to nezapomenutelný zážitek a vyplatí se počkat...:-)

Zuzana, Chropyne
ÚTE, 15 ŘÍJ 2013
4.6
London Eye

Nákup a zaslání vstupenek bez problémů - spokojenost! Zážitek - trochu delší čekací fronta, ale výhled stojí za to. V kabince je chladněji - klimatizace. Je dobré si vytipovat počasí, aby nebyla mlha apod. My jsme měli počasí krásné, užili jsme si to.

Kamila, Ostrava
ČTV, 10 ŘÍJ 2013
4.6
Jarka

lístky přes Listkylondon.cz jsou jednoduché, vstup na kolo tak neuvěřitelně flexibilní a rychlý. Zážitek to byl, bylo hezky...pokud by to člověk nezkusil, tak neví o co přišel či nepřišel...

Jarmila, Ujezd u brna
ÚTE, 01 ŘÍJ 2013
4.6
Je to zážitek

Objednání vstupenek z domova ušetří čas ve frontě u pokladen.
Samotné kolo je zážitkem již technickým, ale hlavně požitkem z krásného výhledu na Londýn.
Opravdu moc krásné. Doporučujeme.

Libor, Brno
PÁT, 28 ČER 2013
4.6
S

můžu jenom doporučit - vystihli jsme nádherný západ slunce

Stella, Praha 6
PON, 17 ČER 2013
4.6
LONDON EYE

PŘI KOUPI EXPREES LÍSTKU SE UŠRTŘÍ ČAS MINIMÁLNÍ FRONTA

Jan, Praha 5
NED, 24 ÚNO 2013
4.6

Info
London Eye

Adresa
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London
Podívejte se na mapu, London Eye Podívejte se na mapu

Podívejte se na mapu, London Eye

Otevírací doba
Každý den od 11.00 h do 18.00 h, a od 27 května do 3 září od 10.00 do 20.30 h.
Closed Dec 25th.

Metro
Westminster Station, Waterloo, Embankment, Charing Cross

Autobusy
211, 77, 381

 
228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail


Do košíka