Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Gatwick Express

4.4 (2390)
Od Kč 602
Zpáteční nebo jednosměrný lístek pro přepravu z londýnského letiště Gatwick do Victoria Station v Londýně, Gatwickým Expresem (Gatwick Express ). Cesta trvá přibližně 35 min.

Lístky vám budou zaslány e-mailem.

Zvolte jako datum “Platné Od ” (Valid from) datum, kdy lístky na vlak použijete. Pokud si objednáte zpáteční lístky, musíte zpáteční cestu na letiště Gatwick využít do 28 dní od “data platnosti”, které jste zvolili.

Děti mladší 5ti let cestují zdarma , pokud jsou v doprovodu dospělé osoby s platným lístkem (Max. mohou cestovat 4 děti zdarma s každým dospělým). Děti od 5ti do 15ti let si musí zakoupit DĚTSKÝ lístek .

Pozn .: Zasíláme 1(jeden) lístek na vlak na každou objednávku!

Ve státní svátky Gatwick Express nejezdí tak často, jako obvykle a 25. prosince Gatwick Express nejezdí vůbec!

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc. We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered.

- Please note: On October 15th the Gatwick Express doesn't run.
- Please note: On September 24th (until 6:30am), October 8th (until 6:30am) and October 29th (until 6:30am) train services will be replaced by direct non-stop bus replacement services.

Kategorie vstupenek

Adult (16+)
Youth (5-15)
Child (0-4): Free of charge

Max. 4 children can travel free for each adult 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy