Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Stansted Express

4.5 (518)
Od 605 Kč

Chcete se rychle a jednoduše dostat do Londýna ze Stanstedského letiště? Předrezervujte si své vlakové lístky na Stansted Express a naskočte na přímý vlak mezi letištěm a stanicí Liverpool Street Station! Na jízdenky jsou flexibilní a s možností zpáteční cesty platné až do 1 měsíce od příjezdu!

Přehled

- Jednoduchá a rychlá cesta do Londýna se Stansted Express 
- Doba cestování pouhých 45 minut 
- Děti mladší 5 let mají cestu zdarma 
- Zpáteční lístek je platné celý měsíc po první jízdě 

Co mohu očekávat?

Jak dlouho trvá cesta vlakem? 
Cesta vlakem mezi stanicemi Stansted Airport (letiště) a Liverpool Street Station trvá 45 minut. 

Jak to funguje?

Během rezervování jízdenky si vyberte datum ve kterém chcete jízdenku použít, a to v kategorii "Platné od". Pokud si přejete zarezervovat zpáteční jízdenku, musí být datum návratu do 1 měsíce od data pro "Platné od". 

Jak dostanu své jízdenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-jízdenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Tyto jízdenky stačí vytisknout a vzít s sebou do Londýna. 

Důležitá informace

- UPOZORNĚNÍ: V následujících termínech není možné Stansted Express využít: 25/12, 01/01, 06/01, 07/01, 13/01, 14/01, 20/01, 21/01, 27/01, 28/01. Zavedena bude náhradní autobusová doprava mezi stanicemi Stansted a centrálním Londýnem. Vlaková jízdenka je platná pro náhradní dopravu. 
- Upozornění: V případě cestování v datech, kdy není služba poskytována, není vrácena cena za jízdenky. Alternativní přeprava (vlakem nebo autobusem s platností originálních jízdenek bez doplatků) je vždy poskytována. Kompenzace nebo vrácení peněz za jízdenky v případě nevyužití alternativní dopravy není poskytováno.  
- Během státních svátků využívá Stansted Express upraveného jízdního řádu. 
- Je povinností cestujícího zjistit si jízdní řád před cestováním (zejména v případě letů s brzkým nebo pozdním příletem/odletem). V těchto hodinách může být jízdní řád omezen z důvodů údržby apod. 
- V případech, kdy přílet nebo odlet vašeho letu není v souladu s jízdním řádem nejsme schopni poskytnout částečnou ani plnou refundaci za jízdenky. V případě zrušení jízdy vlaku z důvodu údržby apod. je vždy připravena náhradní doprava. 
- V případě zakoupení letenky se společností Ryanair můžete získat možnost zakoupit si vstupenky na Stansted Express za zvýhodněné ceny přímo skrze Ryanair. V případě rezervace jízdenek službou Ryanair nejsme schopni poskytnout bližší informace o této službě. 

Kategorie vstupenek

Jsou k dispozici dětské vstupenky? 
Ano, dětské vstupenky jsou k dispozici ve věkové kategorii 5-15 let. Děti ve věku 0-4 roky mají jízdné zdarma, v doprovodu s dospělým (s platnou vstupenkou). Max. 4 děti na jednu dospělou osobu. 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy