Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Stansted Express

4.5 (546)
Od 519 Kč

Cestujte mezi letištěm Stansted a Londýnem díky lince Stansted Express! S těmito jízdenkami můžete rovnou nasednou na vlak a nemusíte tak čekat ve dlouhých frontách na jízdenky. Do stanice Liverpool Street Station dorazíte po 45 minutách jízdy. Zpáteční jízdenky platí 30 dní. Děti do 4 let mají cestu zdarma! 

Přehled

- Jednoduchá a rychlá cesta do Londýna se Stansted Express 
- Rezervace předem, která šetří čas
- Žádné čekání v dlouhých frontách na jízdenkové automaty 
- Do stanice Liverpool Street Station dorazíte za 45 minut
- Flexibilní zpáteční jízdenka - platná 30 dní
- E-jízdenky s doručením přímo do e-mailové schránky
- Děti ve věku 4 roky nebo mladší - cesta zdarma 

Co mohu očekávat?

Cestování je vždy krásné, a také proto by mělo být co nejpohodlnější. Pokud si chcete vychutnat klidnou jízdu z letiště Stansted do centra Londýna, poté je Stansted Express přímo pro vás! 

S těmito předem rezervovanými jízdenkami ušetříte spoustu času. Stačí přímo naskočit na vlak a nezdržovat se čekáním ve frontách na jízdenky, které dokáží být pořádně dlouhé. Zpáteční jízdenky jsou platné 30 dní. 

Cesta vám zabere 45 minut a je ideální možností, jak se uvolnit po dlouhém letu. V klidu si odpočiňte, pozorujte krajinu nebo si přečtěte knížku. Létání dokáže být pořádně stresující, a toto je ideální způsob, jak se konečně uvolnit před další částí cesty. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-jízdenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Tyto jízdenky stačí vytisknout a vzít s sebou na letiště. 

Pokud budete chtít využít zpátečních jízdenek, je nutné je použít do 30 dnů od příletu do Londýna. Obdržené vstupenky jsou platné pro oba směry. 

Důležitá informace

- UPOZORNĚNÍ: V následujících termínech není možné Stansted Express využít: 25/12, 01/01, 06/01, 07/01, 13/01, 14/01, 20/01, 21/01, 27/01, 28/01. Zavedena bude náhradní autobusová doprava mezi stanicemi Stansted a centrálním Londýnem. Vlaková jízdenka je platná pro náhradní dopravu. 
- Upozornění: V případě cestování v datech, kdy není služba poskytována, není vrácena cena za jízdenky. Alternativní přeprava (vlakem nebo autobusem s platností originálních jízdenek bez doplatků) je vždy poskytována. Kompenzace nebo vrácení peněz za jízdenky v případě nevyužití alternativní dopravy není poskytováno.  
- Během státních svátků využívá Stansted Express upraveného jízdního řádu. 
- Je povinností cestujícího zjistit si jízdní řád před cestováním (zejména v případě letů s brzkým nebo pozdním příletem/odletem). V těchto hodinách může být jízdní řád omezen z důvodů údržby apod. 
- V případech, kdy přílet nebo odlet vašeho letu není v souladu s jízdním řádem nejsme schopni poskytnout částečnou ani plnou refundaci za jízdenky. V případě zrušení jízdy vlaku z důvodu údržby apod. je vždy připravena náhradní doprava. 
- V případě zakoupení letenky se společností Ryanair můžete získat možnost zakoupit si vstupenky na Stansted Express za zvýhodněné ceny přímo skrze Ryanair. V případě rezervace jízdenek službou Ryanair nejsme schopni poskytnout bližší informace o této službě. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (5-15)
Dítě (0-4): Zdarma

Koupit

So, 15 čer 2024

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

- Transportation from Stansted Airport to Liverpool Street Station.
- No collection or exchange necessary.
- Free transportation for children age 4 and under.
- If selected: A flexible return ticket - valid for 30 days.

Adresa

Stansted Express

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy