Hledat vstupenky

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Stansted Express

4.5 (546)
Od 592 Kč

Cestujte mezi letištěm Stansted a Londýnem díky lince Stansted Express! S těmito jízdenkami můžete rovnou nasednou na vlak a nemusíte tak čekat ve dlouhých frontách na jízdenky. Do stanice Liverpool Street Station dorazíte po 45 minutách jízdy. Zpáteční jízdenky platí 30 dní. Děti do 4 let mají cestu zdarma! 

Přehled

- Jednoduchá a rychlá cesta do Londýna se Stansted Express 
- Rezervace předem, která šetří čas
- Žádné čekání v dlouhých frontách na jízdenkové automaty 
- Do stanice Liverpool Street Station dorazíte za 45 minut
- Flexibilní zpáteční jízdenka - platná 30 dní
- E-jízdenky s doručením přímo do e-mailové schránky
- Děti ve věku 4 roky nebo mladší - cesta zdarma 

Co mohu očekávat?

Cestování je vždy krásné, a také proto by mělo být co nejpohodlnější. Pokud si chcete vychutnat klidnou jízdu z letiště Stansted do centra Londýna, poté je Stansted Express přímo pro vás! 

S těmito předem rezervovanými jízdenkami ušetříte spoustu času. Stačí přímo naskočit na vlak a nezdržovat se čekáním ve frontách na jízdenky, které dokáží být pořádně dlouhé. Zpáteční jízdenky jsou platné 30 dní. 

Cesta vám zabere 45 minut a je ideální možností, jak se uvolnit po dlouhém letu. V klidu si odpočiňte, pozorujte krajinu nebo si přečtěte knížku. Létání dokáže být pořádně stresující, a toto je ideální způsob, jak se konečně uvolnit před další částí cesty. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-jízdenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Tyto jízdenky stačí vytisknout a vzít s sebou na letiště. 

Pokud budete chtít využít zpátečních jízdenek, je nutné je použít do 30 dnů od příletu do Londýna. Obdržené vstupenky jsou platné pro oba směry. 

Důležitá informace

- UPOZORNĚNÍ: V následujících termínech není možné Stansted Express využít: 25/12, 01/01, 06/01, 07/01, 13/01, 14/01, 20/01, 21/01, 27/01, 28/01. Zavedena bude náhradní autobusová doprava mezi stanicemi Stansted a centrálním Londýnem. Vlaková jízdenka je platná pro náhradní dopravu. 
- Upozornění: V případě cestování v datech, kdy není služba poskytována, není vrácena cena za jízdenky. Alternativní přeprava (vlakem nebo autobusem s platností originálních jízdenek bez doplatků) je vždy poskytována. Kompenzace nebo vrácení peněz za jízdenky v případě nevyužití alternativní dopravy není poskytováno.  
- Během státních svátků využívá Stansted Express upraveného jízdního řádu. 
- Je povinností cestujícího zjistit si jízdní řád před cestováním (zejména v případě letů s brzkým nebo pozdním příletem/odletem). V těchto hodinách může být jízdní řád omezen z důvodů údržby apod. 
- V případech, kdy přílet nebo odlet vašeho letu není v souladu s jízdním řádem nejsme schopni poskytnout částečnou ani plnou refundaci za jízdenky. V případě zrušení jízdy vlaku z důvodu údržby apod. je vždy připravena náhradní doprava. 
- V případě zakoupení letenky se společností Ryanair můžete získat možnost zakoupit si vstupenky na Stansted Express za zvýhodněné ceny přímo skrze Ryanair. V případě rezervace jízdenek službou Ryanair nejsme schopni poskytnout bližší informace o této službě. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (5-15)
Dítě (0-4): Zdarma

Koupit

Po, 8 srp 2022

"We're Good To Go" - certifikovaný zážitek "We're Good To Go" - certifikovaný zážitek
"We're Good To Go" je oficiální certifikace UK (Spojené království), která v oblasti turismu značí, že dané místo se pilně připravilo na Vládní opatření v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19. Zařízení dodržuje hygienická pravidla a rozestupy.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

- Transportation from Stansted Airport to Liverpool Street Station.
- No collection or exchange necessary.
- Free transportation for children age 4 and under.
- If selected: A flexible return ticket - valid for 30 days.

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy