Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Stansted Express

4.5 (445)
Od Kč 553
Zpáteční nebo jednosměrný lístek pro přepravu z londýnského letiště Stansted do Liverpool Street Station v Londýně, Stanstedským Expresem (Stansted Express ). Přeprava trvá 45 min.

Pozn .: NENÍ možné objednávat lístky na vlak na stejný den.

Lístky vám budou zaslány e-mailem. Všechny lístky se zpracovávají ručně a nemůžeme tedy zaručit, že budou doručeny v den objednávky, zpracování může trvat několik dní. Zaručujeme však, že lístky dostanete včas před odjezdem, a objednáte-li si je před odjezdem na poslední chvíli, budou doručeny v nejbližším možném termínu.

POZNÁMKA: Pokud jste si zakoupili letenku s Ryanairem, je možné, že máte možnost ke koupi jízdenky na Stansted Express se slevou přímo od Ryanairu. Pokud se rozhodnete zarezervovat jízdenky přes Ryanair, nebudeme schopni zodpovědět vaše otázky a nebo vám blíže pomoci.

Zvolte datum ”Platné Od ” (Valid from), jako datum, kdy chcete Vaše jízdenky na vlak použít. Pokud jste si objednali zpáteční jízdenku, musíte zpáteční cestu využít do měsíce od zvoleného data “Platné Od” (valid from). Děti mladší 5ti let cestují zdarma , pokud jsou v doprovodu dospělé osoby s platným lístkem (Max. mohou cestovat 4 děti zdarma s každým dospělým). Děti od 5ti do 15ti let si musí zakoupit dětský/mládežnický lístek .

Pozn .: Zasíláme pouze jeden e-ticket na každou objednávku!

O státní svátcích je jízdní řád Stansted Expressu omezen a 25/12 nejezdí! 

Please note: On 10/9-2017 (all day), and on 24/9-2017 (until 9pm+ 8/10-2017 (until 9pm) + all Saturdays and Sundays in January 2018, train services will be replaced by direct non-stop buses.

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that  arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc.  

We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Max. 4 children per adult. 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy