Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Visitor Oyster Card

4.8 (37)
Od 599 Kč

Vaše komplexní řešení pro veřejnou dopravu v Londýně - nejlevnější jízdenka na londýnské metro, tzv. "The Tube", červené dvoupatrové autobusy, tramvaje a vlaky DLR (Docklands Light Railway). Lze použít v 9 londýnských zónách! Cestujte, kolik chcete, a využijte denního limitu na cenu jedné jízdy - mějte to nejnižší jízdné!

Přehled

- Rezervujte online a využijte přímo při příjezdu do Londýna
- Levnější než cestovní karty (Travelcards) nebo jednorázové jízdenky
- Maximální limit výdajů za den
- Děti do 11 let cestují zdarma (v doprovodu dospělé osoby)
- Doručení přímo na vaši domácí adresu
- Snadné nabití karty
- Není personalizovaná

Co mohu očekávat?

Cestujete za nejnižší cenu
S Oyster kartou budete cestovat veřejnou autobusovou dopravou a metrem za nejnižší cenu, kterou garantuje společnost Transport for London (TfL).

Oyster kartu můžete používat mezi letišti Gatwick a Heathrow a centrem Londýna, včetně vlaků Gatwick Express a Gatwick Thameslink, stejně jako Heathrow Express a Elizabeth line.

Snadné dobití
Pokud na své Oyster kartě utratíte více, než jste si předplatili, můžete si na každé stanici v Londýně snadno dobít nový zůstatek kreditní kartou nebo v hotovosti.

Sdílejte svou Oyster kartu s přáteli a rodinou
Dokud jsou na Oyster kartě peníze, můžete ji používat a jelikož byla Visitor Oyster karta vyrobena speciálně pro návštěvníky, není personalizovaná a mohou ji používat i vaši přátelé, kteří mohou do Londýna cestovat později. Samozřejmě pokud na kartě zbyly peníze.

Na jednoho cestujícího je vyžadována jedna Oyster karta, což znamená, že jedna karta nemůže být sdílena více než jednou dospělou osobou při jedné cestě. Děti do 11 let cestují v doprovodu dospělého zdarma (až tři děti na jednoho dospělého).

Platnost návštěvnické Oyster karty nikdy nekončí.
Příklad: Koupíte si Visitor Oyster kartu s kreditem 30 liber a použijete z ní pouze 16 liber. Zůstane vám tedy 14 liber, které můžete použít při další návštěvě Londýna.


Cestujte, kolik chcete, po vyčerpání denního limitu cestujete zdarma!
Využijte této speciální nabídky na naši Visitor Oyster kartu! Například v zónách 1+2 činí limit přibližně 7,50 GBP. Jakmile této částky dosáhnete, nebudou vám za daný den účtovány žádné další cesty v zónách 1+2!

Jak to funguje?

Jak funguje návštěvnická Oyster karta?
Při cestování s Visitor Oyster kartou se nemusíte starat o londýnské zóny. Můžete cestovat ve všech zónách (1-9) a platit pouze za trasu, kterou jezdíte.

Příklad: Pokud cestujete ze zóny 6 do zóny 1 (např. linkou Piccadilly z letiště Heathrow do centra Londýna), bude vás to stát více než cesta mezi dvěma stanicemi v zóně 1. Použití návštěvnické karty Oyster při cestování bude vždy stát méně, než by stála jednotlivá cesta.

Pokaždé před nástupem do vlaku nebo autobusu se budete muset přihlásit kartou Visitor Oyster a na konci cesty se opět odhlásit. K tomuto účelu jsou na každé stanici a v každém autobusu umístěny žluté čtečky karet, a to jak u vchodu, tak u východu. (Tip: dávejte pozor na ostatní cestující a postupujte stejně). Pokud se zapomenete odhlásit při odjezdu ze stanice, bude vám účtována nejdelší možná trasa (obvykle zóny 1-9).

Jak získám návštěvnickou kartu Oyster?
Ihned po úspěšné rezervaci na našich webových stránkách obdržíte e-mailem potvrzení rezervace. Samotná Visitor Oyster karta bude zaslána na vaši domácí adresu. Než Visitor Oyster karta dorazí na vaši adresu, může to trvat až 2-3 týdny, proto si ji rezervujte včas. Náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně.

Nabízíme čtyři různé typy Visitor Oyster karet:
- Visitor Oyster Card £10 - (Cestovní kredit £10) - Doporučuje se (podle TfL) pro pobyt v Londýně na cca 1-2 noci.
- Visitor Oyster Card £20 - (Cestovní kredit £20) Doporučeno (TfL) pro cca 3 noci pobytu v Londýně.
- Visitor Oyster Card £30 nebo £40 - (Cestovní kredit £30 nebo £40) Doporučeno (společností TfL) pro pobyty delší než 3 dny v Londýně a pokud plánujete použít Visitor Oyster Card mezi letištěm Gatwick nebo Heathrow a London City.

Příklad ceny pro cestu do různých zón (Pozor! Změna vyhrazena!):
Zóna 1: £ 2,-
Zóna 1-2: 2,- až 3,- GBP
Zóna 1-4: 3,- až 4,- GBP
Zóna 1-9: 3,- až 5,- GBP

Důležitá informace

- Zůstatek na kartě Visitor Oyster vám nemůžeme vrátit, ale můžete ji znovu použít při příští návštěvě Londýna.
- Za ztracenou kartu Visitor Oyster se peníze nevracejí.
- Cena karty Visitor Oyster Card zahrnuje administrativní poplatek 5 liber, poplatek za vydání karty a poštovné.
- DŮLEŽITÉ: Visitor Oyster kartu může při jedné cestě používat vždy pouze jedna dospělá osoba. Na jednu Visitor Oyster kartu nemůže najednou cestovat více dospělých osob.
- Děti do 11 let cestují zdarma (v doprovodu platící dospělé osoby, maximálně 3 děti na jednoho dospělého). Děti od 11 let potřebují vlastní kartu Visitor Oyster nebo Travelcard.

Ve dnech 24., 25. a 31. prosince každého roku je veřejná doprava v Londýně výrazně omezena nebo zcela zastavena.

* Návštěvnická Oyster karta (Visitor Oyster card) není Oyster card, jelikož ta se prodává v Londýně nebo prostřednictvím TfL a k jejímu zakoupení je nutná registrace a fotografie.

Kategorie vstupenek

Upozornění: Karty vám budou doručeny domů během 2-3 týdnů!
Nabízíme čtyři různé typy návštěvnických Oyster karet:
- Visitor Oyster Card £10
- Visitor Oyster Card £20 
- Visitor Oyster Card £30
- Visitor Oyster Card £40
Děti do 11 let cestují zdarma (v doprovodu platícího dospělého, maximálně 3 děti na jednoho dospělého). Děti od 11 let potřebují vlastní kartu - Visitor Oyster card.

Koupit

Čt, 1 srp 2024

Bestseller

Okamžité potvrzení

Adresa

Visitor Oyster Card

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy