Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Spokojení zákazníci

Mohlo by Vás zaujmout

Prohlídly v Londýně

Když se zamyslíte nad návštěvou památek, v mnoha případech vás napadne konkrétní místo, umění, historie nebo atrakce. Někteří lidé jsou rádi součástí skupinových prohlídek, jiní naopak nejraději cestují sami. V každém městě na světě je vždy možné najít něco nového a fascinujícího. A právě návštěva památek dokáže být v Londýně rozsáhlým tématem: Je možné se zaměřit na historii monarchie, fotbalové stadiony, ale také populární kulturu. Existuje zde něco pro každého! 

Jedním z nejoblíbenějších míst v Londýně jsou Harry Potter & Warner Bros. Studia - zážitek pro každého milovníka světa Harry Pottera! Pokud jste fanoušky knih a kouzleného světa filmů, poté můžete do tohoto světa doslova vkročit. Nejen, že uvidíte kostýmy a filmové scény, budete si moci vyzkoušet jaké to je být studentem v Bradavicích! 

Kolem Londýna se sice nebudete moci proletět na kouzelném koštěti, i tak nabízíme celou řadu prohlídek s dopravou v ceně. Koneckonců, autobusové prohlídky měst jsou dnes velmi oblíbené - a Londýn není výjimkou. Díky širokému katalogu nabídek si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Můžete například vyskočit na Oxford Street a užít si nákupy, ale také na jakémkoliv dalším místě a užít si nádheru královské architektury. Mezi taková místa patří například Buckinghamský palác nebo Kensingtonský palác. 

Mezi zajímavé a zábavné prohlídky patří například: 

Harry Potter & Warner Bros. Studio Tour
Velký autobus Hop-on Hop-off London
Hampton Court Palace
Prohlídka Stadionu Wembley
Hrad Windsor, Stonehenge a Roman Bath

Užijte si svoji prohlídku památek - a to každou minutu. Nezapomeňte své vzpomínky zaznamenat na fotkách! 

Ticmate Charita

Prohlídly v Londýně

Prohlédněte si jedny z největších londýnských památek díky jedné z našich úžasných prohlídek. Chcete zažít něco královského? Pak můžete navštívit Buckinghamský palác, Kensington palác nebo londýnský Tower. Hudební fanoušci si mohou užít prohlídku inspirovanou Beatles nebo Rock'n'Rollem. Chybět nemůže ani slavný Harry Potter a mnohem, mnohem více. Ať již si chcete Londýn prohlédnout pěšky, na kole, z autobusu nebo po vodě, něco si u nás najde každý! 

Seřadit podle
Výsledky hledání: 1 - 8 (8)