Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Katedrály Sv. Pavla

4.6 (77)
Od 559 Kč
Navštivte největší kostel v severní Evropě, St. Paul's Cathedral (Katedrálu Sv. Pavla). Vyšplhejte se až na samý vrchol slavného dómu a vychutnejte si pohled na Londýn.

Ihned po přijetí platby vám zašleme e-mail s potvrzením objednávky.

St. Paul´s Cathedral je druhou katedrálou vybudovanou na tomto místě, neboť první zcela vyhořela při velkém požáru Londýna v roce 1666. St. Paul´s Cathedral je největší kostel Severní Evropy a je postaven jako obrovský kříž se slavným dómem uprostřed!

V ceně vstupenky je zahrnutu následující:

Multimediální průvodce: Rok 2010 zaznamenal uvedení multimediálního průvodce, který je zahrnut v ceně vstupenky pro všechny jednotlivé návštěvníky a dostupný v angličtině, britské znakové řeči, francouzštině, němčině, italštině, španělštině, portugalštině, polštině, ruštině, mandarínštině, japonštině a korejštině. Průvodce využívá filmu, nových fotografií a také detailního komentářě k efektivnímu výkladu této unikátní památky.

Organizované prohlídky s průvodcem: Prohlídky pater a krypty katedrály vedené jejímy průvodci běží čtyřikrát denně v 10:00, 11:00, 13:00 a 14:00. Jednotliví návštěvníci se k nim po příchodu můžou připojit bez jakýchkoliv příplatků. Prohlídky trvají 90 minut (místa jsou omezená).

Oculus: Oko do St Paul využívá nejmodernější technologii projekce pro úplné ponoření návštěvníků do fascinujících příběhů a historie této ikonické památky. Prvním projektem svého druhu v katedrále, Oculus je oceněný 270° filmový zážitek, který probouzí 1400 let historie do života.

Zvolte datum Vašeho příjezdu do Londýna jako datum “Platné Od ” (valid from), neboť lístky, které zde zakoupíte, mají platnost 1 měsíc od zvoleného data. Zvolte počet lístků a klikněte na “HLEDAT ”. Potom vyberte “Dospělý ” nebo “Dětský ” lístek (6-17 let) Děti mladší 5ti let mají vstup zdarma, pokud jsou v doprovodu dospělé osoby. Zde si potom v případě zájmu vyberete objednávku lístků na jinou atrakci nebo dopravu.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Otevírací doba

Po až So od 8:30 h do 16:30 h, pokud se v kostele nekonají zvláštní bohoslužby nebo akce. Poslední možný vstup je v 16:00 h. V neděli je pro návštěvníky a turisty zavřeno.

Koupit

So, 8 kvě 2021

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio guide

Otevírací doba

Adresa

Katedrály Sv. Pavla

Adresa
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy