Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

2 v 1: Madame Tussauds a Londýnské oko

4.6 (1317)
Od 1 502 Kč

Navštivte dvě nejpopulárnější atrakce Londýna: Muzeum voskových figurín Madame Tussauds a Londýnské oko! Rezervujte si kombinovaný londýnský balíček 2 v 1 online a ušetříte 20 %, oproti koupi jednotlivých vstupenek u pokladny. Využijte naprostou flexibilitu s možností zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou.

Exkluzivní nabídka dostupná pouze u nás!
Ušetřete 20 % v porovnání s cenou na místě, když si koupíte londýnskou kombinaci 2 v 1 se vstupenkami na Londýnské oko a do muzea Madame Tussauds. Navíc si volte a měňte datum a čas své návštěvy Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou s použitím našeho exkluzivního rezervačního portálu. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 20 %
- Získejte přístup k atrakcím s předem rezervovanými vstupenkami
- Naprostá flexibilita: sami si volte a měňte datum a čas
- Není potřeba tisknout: E-vstupenky lze oskenovat z vašeho telefonu
- Vyjeďte do výšky 134 metrů ve vzduchu na Londýnském oku a uvidíte Big Ben, Westminsterské opatství a mnoho dalšího
- Užijte si zábavu pro celou rodinu v originálním muzeu voskových figurín Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Využijte naprostou flexibilitu!
Volte a měňte datum a čas své návštěvy Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou s použitím odkazu na vaší e-vstupence. Naplánování vašeho výletu nebylo nikdy snadnější!

Dejte volný průchod své zvědavosti v muzeu Madame Tussauds
Navštivte světově proslulé muzeum voskových figurín, které baví hosty již více než 200 let. Poznejte britskou královskou rodinu, pořiďte si selfie s celebritami a sportovními hvězdami a poznejte něco o umění, které stojí za těmito figurínami, které jsou až neskutečně jako živé. Je zde plno zábavy pro celou rodinu. 

Užijte si pohled z Londýnského oka
Londýnské oko je v londýnském panoramatu relativně nové, ale ve své krátké historii se stalo ikonou. Neexistuje lepší pohled na Londýn než ten ze vzduchu z vrcholu vyhlídkového kola, které vás vynese do vzduchu do výšky 134 metrů.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
E-vstupenku vám pošleme přímo na váš e-mail jakmile provedete rezervaci. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte pro vaši návštěvu muzea Madame Tussauds nelze měnit ani upravovat.Přijďte k muzeu 15 minut před časem, který jste si zvolili, a vstupte do dveří číslo 2.Naskenujte čárový kód své e-vstupenky a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské oko: Londýnské oko můžete navštívit až tři dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní. 
Pro rychlejší přístup vám doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy Londýnského oka na rezervačním portálu. Odkaz na rezervační portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.Přijďte 15 minut před rezervovaným časovým intervalem. 

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Pokud provedete na rezervačním portálu jakékoli změny, čárové kódy na vašich e-vstupenkách budou automaticky aktualizovány, proto nebudou potřeba nové e-vstupenky.Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds.

Musím navštívit obě atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea madame Tussauds a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy Londýnského oka na rezervačním portálu.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu.
- *Akce vychází z cen, když si koupíte vstupenku na jednotlivé atrakce u pokladny na místě v den uskutečnění návštěvy.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Otevírací doba

London Eye: see opening hours here.

Madame Tussauds: daily from 10 AM to 4 PM

Koupit

So, 10 čer 2023

Změna termínu zdarma Změna termínu zdarma
Nyní můžete změnit svůj rezervovaný termín zdarma! Jednoduše využijte níže uvedený formulář pod sekcí “Kontaktujte nás” a zašlete nám e-mail s informací o novém termínu a to nejméně 5 dní před původně rezervovaným termínem.

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Co je součástí?

- Marvel Universe 4D Cinema
- The Champer of Horror
- The Star Wars Experience
- Přístup na rezervační portál pro úpravy data a času vašich návštěv Londýnského oka

Otevírací doba

Adresa

2 v 1: Madame Tussauds a Londýnské oko

Adresa
London Eye: Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London Madame Tussauds: Marylebone Road, London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy