Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Westminster Abbey

4.5 (77)
Od 745 Kč

Získejte přístup přímo do Westminster Abbey a nechte se obklopit 1000 lety britské historie! Na vlastní oči uvidíte Korunovační křeslo, navštívíte hrobky králů a královen. Více o této katedrále se dozvíte díky multimediálnímu průvodci. Westminsterské opatství je jeden z nejúžasnějších chrámů světa, také proto jej nesmíte při návštěvě Londýna vynechat!

Přehled

- Získejte přístup do Westminsterského opatství severním vchodem
- Objevte 1000 let britské historie 
- Užijte si flexibilní vstupenku - platnou 1 měsíc
- Prohlédněte si Korunovační křeslo 
- Navštivte hrobky králů a královen 
- Navštivte Poet's Corner (místo odpočinku slavných spisovatelů)
- Prohlédněte si neuvěřitelnou architekturu 
- Naučte se vše o katedrále díky audio průvodci zdarma 

Co mohu očekávat?

Mozaiková okna plná nádherých detailů vynikají mnoha barvami díky slunečným paprskům. Uvnitř jsou k vidění sochy a pravé oděvy šlechty. Hrobky s nádhernými královskými klenoty a korunami. Westminsterské opatství nabízí mnohé, přecijen reprezentuje více jak 1000 let!

Westminsterské opatství je architektonické mistrovské dílo, postavené mezi 13. až 16. stoletím (současná podoba), je také památkou UNESCO, a to zcela právem. Uvnitř katedrály se nacházky hrobky dřívějších králů a královen, včetně jejich garderób, a dokonce také Korunovační křeslo. 

Katedrála je místem Korunovací již od roku 1066 a místem mnoha královských událostí, včetně šestnácti svateb. I dnes tento kostel slouží jako místo vyznávání a oslav významných událostí celého národa. Slouží však také jako běžný kostel pro každodenní potřeby. 

Při prohlídce chrámu na vás čekají nádherná umělecká díla, která reprezentují královskou historii, dechberoucí sochy a celá řada památníků slavných osobností - včetně tzv. Poet's Corner, místa odpočinku slavných spisovatelů.  Ve Westminsterském opatství jsou pochováni například Jane Austenová, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Laurence Olivier, William Shakespeare, Isaac Newton a Charles Darwin.  

Součástí této vstupenky je multimediální průvodce zdarma, díky kterému se můžete dozvědět mnohem více z fascinující historie tohoto chrámu. 

Jak to funguje?

Jak obdržím své vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky zaslány na uvedenou emailovou adresu. Ty stačí vytisknout a vzít s sebou na prohlídku. 

Jakou má vstupenka platnost? 
Během objednávání vstupenky si zvolte datum příjezdu do Londýna jako datum "Platné od". Vstupenka je platná 1 kalendářní měsíc od zvoleného dne "Platné od". 

Důležitá informace

- Upozorňujeme, že Westminsterské opatství je funkčním kostelem, může se tedy stát, že bude v některých časech/dnech uzavřen z důvodu konání speciálních událostí nebo mší a bohoslužeb. Otevírací doba je podrobena neustálým změnám. Před návštěvou doporučujeme zkontrolovat otevírací dobu.
- Pro turisty je Westminsterské opatství v Neděli uzavřeno. O Nedělích a náboženských svátcích, jako jsou Velikonoce a Vánoce, v tomto období je kostel otevřen pro potřeby bohoslužeb. Ty jsou zcela zdarma. 

Kategorie vstupenek

Senior (60+)
Dospělí (17+)
Dítě (6-16)
Dítě (0-5): Zdarma 

Jsou k dispozici dětské vstupenky? 
Ano, dětské vstupenky jsou dostupné pro děti ve věku 6-16 let. Děti mladší 6 let mají vstup zdarma, v doprovodu dospělé osoby se zakoupenou vstupenkou. 

Otevírací doba

Květen-Srpen
Pondělí - Pátek: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 15:00 

Září - Duben
Pondělí - Pátek: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 13:00

Koupit

Čt, 20 led 2022

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio guide

Co je součástí?

- Vstup do Westminsterského opatství
- Multimediální průvodce

Otevírací doba

Adresa

Westminster Abbey

Adresa
20 Deans Yd Westminster, London SW1P 3PA

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy