Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Westminster Abbey

4.5 (71)
Od 628 Kč

Získejte přístup přímo do Westminster Abbey a nechte se obklopit 1000 lety britské historie! Na vlastní oči uvidíte Korunovační křeslo, navštívíte hrobky králů a královen a dozvíte se vše o této katedrále díky audio průvodci zdarma. Westminsterské opatství je jeden z nejúžasnějších chrámů světa, také proto jej nesmíte při návštěvě Londýna vynechat. 

Přehled

- Získejte přístup do Westminsterského opatství severním vchodem
- Objevte 1000 let britské historie 
- Prohlédněte si Korunovační křeslo 
- Navštivte hrobky králů a královen 
- Navštivte Poet's Corner (odpočinek slavných spisovatelů)
- Prohlédněte si neuvěřitelnou architekturu 
- Naučte se vše o katedrále díky audio průvodci zdarma 

Co mohu očekávat?

Objevte Westminsterské opatství 
Westminsterské opatství není jen architektonickým mistrovským dílem, postavené mezi 13. až 16. stoletím (současná podoba), je také památkou UNESCO. Tato katedrála je unikátní procházkou britskou historií. 

Právě zde najdete památník Edvarda Vyznavače, hroby králů a královen, a památky nespočtu slavných osobností, jakými jsou Jane Austenová, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Laurence Olivier, William Shakespeare, Isaac Newton a Charles Darwin. 

Katedrála je místem Korunovací již od roku 1066 a místem mnoha královských událostí, včetně šestnácti svateb. I dnes tento kostel slouží jako místo vyznávání a oslav významných událostí celého národa. 

Seznamte se s fascinující historií této katedrály díky audio průvodci zdarma (dostupném ve 12 jazycích), který trvá přibližně 60 minut.  

Jak to funguje?

Jak obdržím své vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky zaslány na uvedenou emailovou adresu. Ty stačí vytisknout a vzít s sebou na prohlídku. 

Jakou má vstupenka platnost? 
Během objednávání vstupenky si zvolte datum příjezdu do Londýna jako datum "Platné od". Vstupenka je platná 1 kalendářní měsíc od zvoleného dne "Platné od". 

Důležitá informace

- Upozorňujeme, že Westminsterské opatství je funkčním kostelem, může se tedy stát, že bude v některých časech/dnech uzavřen z důvodu konání speciálních událostí nebo mší a bohoslužeb. Otevírací doba je podrobena neustálým změnám. Před návštěvou doporučujeme zkontrolovat otevírací dobu.
- Pro turisty je Westminsterské opatství v Neděli uzavřeno. O Nedělích a náboženských svátcích, jako jsou Velikonoce a Vánoce, v tomto období je kostel otevřen pro potřeby bohoslužeb. Ty jsou zcela zdarma. 

Kategorie vstupenek

Jsou k dispozici dětské vstupenky? 
Ano, dětské vstupenky jsou dostupné pro děti ve věku 6-16 let. Děti mladší 6 let mají vstup zdarma, v doprovodu dospělé osoby se zakoupenou vstupenkou. 

Otevírací doba

Westminsterské opatství je otevřeno od Pondělí do Soboty, a to od 9:30 do 15:30. Turistům je kostel uzavřen mezi 12:00 a 13:00 ve dnech Pondělí až Pátek, z důvodu pořádání mší a bohoslužeb. 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio guide

Co je součástí?

- Vstup do Westminsterského opatství
- Audio průvodce 

Otevírací doba

Adresa

Westminster Abbey

Adresa
20 Deans Yd Westminster, London SW1P 3PA

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy