Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnská kombinovaná vstupenka 5 v 1

4.4 (8)
Od Kč 1980

Získejte tu nejlepší nabídku ve městě! Právě teď si můžete koupit dvě atrakce a další tři dostat ZDARMA! Součástí tohoto balíčku je muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko, Londýnské akvárium, Shrekova dobrodružství a Londýnské kobky.

Exkluzivní nabídka
Součástí tohoto balíčku je pět populárních atrakcí v Londýně: muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko Coca-Cola, Londýnské akvárium SEA LIFE, Shrekova dobrodružství a Londýnské kobky.

Pokud plánujete navštívit muzeum Madame Tussaud a Londýnské oko, můžete si rovnou vybrat náš nový balíček a dostat zdarma vstupenky i do Londýnského akvária SEA LIFE a na atrakce Shrekova dobrodružství a Londýnské kobky! 

Přehled

- Navštivte pět z nejpopulárnějších atrakcí v Londýně
- Proveďte rezervaci online a získejte vstup na další tři atrakce ZDARMA
- Naskenujte elektronickou vstupenku a nečekejte ve frontě
- Prohlédněte si muzeum voskových figurín Madame Tussaud
- Kochejte se výhledem na Londýn z Londýnského oka Coca-Cola
- Prozkoumejte podmořský svět Londýnského akvária SEA LIFE
- Navštivte novou atrakci Shrekova dobrodružství
- Vstupte do strašidelných Londýnských kobek
- Získejte 10% slevový kupón do obchodu Madame Tussaud

Co mohu očekávat?

Navštivte londýnské muzeum Madame Tussaud 
Prozkoumejte světově proslulé muzeum voskových figurín v Londýně a seznamte se s britskou královskou rodinou, dejte řeč s Justinem Bieberem nebo rozluštěte novou detektivní zápletku Sherlocka Holmese. Součástí vstupenky je také výstava Hvězdné války. 

Vychutnejte si výhled z Londýnského oka Coca-Cola 
Naproti Big Benu se přímo u Temže tyčí jedna z nejslavnějších londýnských památek – Londýnské oko Coca-Cola. Odtud, z výšky 135 metrů nad mořem, se můžete těšit na zcela nový pohled na město. Tuhle atrakci v Londýně prostě nemůžete vynechat. 

Prozkoumejte podmořský svět 
V Londýnském akváriu SEA LIFE uvidíte 500 živočišných druhů z celého světa, více než 40 různých žraloků a 14 tematických zón na třech podlažích. Nikdo z rodiny se nebude nudit!  

Vstupte do strašidelných kobek atrakce London Dungeon 
Vydejte se na 90minutovou cestu tisíciletou historií Londýna. Spolu se svými přáteli projdete podzemním žalářem od jedné show ke druhé, do kterých jsou zapojení profesionální herci. Je to zábavné a trochu i strašidelné. 

Vypravte se za dobrodružstvím se Shrekem 
Atrakce Shrek adventure! London začíná nástupem do zázračného autobusu 4D DreamWorks Tours. Vaším průvodcem je hubatý oslík, takže o zábavu, ale i zmatek a malé pohromy, nebude nouze.

Zúčastněte se 10 živých pohádkových představení, při kterých navštívíte Shrekův močál, zjistíte svou budoucnost z křišťálové koule, ztratíte se v zrcadlovém bludišti a odhalíte v sobě dřímajícího zlobra!  

Atrakce Shrek's Adventure! London se nachází mezi Londýnským okem Coca-Cola, atrakcí London Dungeon a Londýnským akváriem SEA LIFE, takže během dne neztratíte žádný čas!  

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace obdržíte přímo na svůj e-mail elektronickou vstupenku. Akceptují se i vstupenky na mobilním telefonu. 

Jak to funguje?
Londýnské oko: V rezervovaném čase, potvrzeném na rezervačním portálu, se dostavte na nástupiště Standard Experience. Upozornění: Vaše vstupenka je standardní, nejedná se o vstupenku Fast-Track.

Abyste si zajistili přístup na všechny atrakce a vyhnuli se frontám u pokladen,  můžete si  na rezervačním portálu Merlin Magical Pass zarezervovat vámi požadované datum a časový úsek. Adresa rezervačního portálu a pokyny k přihlášení budou jasně uvedeny na elektronické vstupence.

Jakmile si na rezervačním portálu zarezervujete návštěvu atrakcí, postupujte takto:

Muzeum Madame Tussaud: Dostavte se prosím v potvrzený den a čas. U vchodu 2 načtěte čárový kód na své elektronické vstupence a začněte prohlídku muzea Madame Tussaud.

Londýnské kobky: Dostavte se  ke vstupu na zahájení další prohlídky v zarezervovaném čase, potvrzeném na rezervačním portálu.

Podmořský svět SEA LIFE v Londýně: Dostavte se ke vchodu s časovaným vstupem v zarezervovaném čase, potvrzeném na rezervačním portálu. 

Shrekova dobrodružství: Dostavte se ke vstupu na zahájení další show v zarezervovaném čase, potvrzeném na rezervačním portálu.  

Atrakce, které nejsou předem rezervovány na rezervačním portálu, budou přístupné podle aktuální návštěvnosti a vstupenku na další dostupný časový úsek bude nutné si zakoupit u pokladny. Okamžitou dostupnost tak nelze zaručit.  

Jakou platnost vstupenky mají?
Vstupenka na Londýnské oko je platná v určený den a v časovém úseku vyznačeném na elektronické vstupence. Návštěvu dalších atrakcí si můžete naplánovat kdykoli, podle aktuální dostupnosti, v 90denním období, které začíná potvrzeným datem návštěvy Londýnského oka.

Jak získám 10% slevový kupón? 
Na elektronické vstupence je odkaz na exkluzivní 10% slevový kupón do obchodu se suvenýry Madame Tussaud. Chcete-li 10% slevu uplatnit, stačí si slevový kupón vytisknout a předložit jej u pokladny v obchodě se suvenýry Madame Tussaud.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské kolo Coca-Cola jsou standardními vstupenkami, díky kterým nemusíte čekat ve frontě u pokladny. Případným frontám ke gondole se ale nevyhnete.
- *Obchodní transakce je založená na cenách u vstupů jednotlivých atrakcí v daný den.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (3–15)
Děti do 2 let zdarma

Děti ve věku do 16 let musí být doprovázeny dospělou osobou (18+)

Otevírací doba

Denně od 10:00/11:00 do 18:00. Poslední vstup mezi 17:00 a 17:30.

Fantastické: 4.4

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Otevírací doba

Adresa

5-in-1 London Combo

Adresa
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×