Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnská kombinace 5 v 1

4.3 (227)
Od 2 932 Kč

Využijte nejžhavější nabídku ve městě a ušetřete až 40 % na vstupenkách! S tímto časově omezeným balíčkem navštívíte Madame Tussauds, Londýnské oko, londýnské akvárium SEA LIFE, Shrekovo dobrodružství! Londýn a Londýnské podzemí. Navíc máte plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před svojí návštěvou!

Exkluzivní nabídka
Tento úžasný akční balíček vás dostane na šest londýnských nejpopulárnějších atrakcí se slevou 40 %. Madame Tussauds, Londýnské oko, Londýnské akvárium SEA LIFE, Shrekovo dobrodružství! Londýn a Londýnské podzemí.

Covid safe information

Customers are required to bring and wear masks.

Visitors are requested to keep distance in lines and vehicles. And the number of visitors is limited to reduce crowds.

Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.

Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.

All areas that visitors touch are frequently cleaned.

Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.

Přehled

- Navštivte 5 nejoblíbenějších londýnských atrakcí
- Rezervujte online a získejte slevu 40 % na vstupenkách
- Naprostá flexibilita: Sami si volte a měňte data a časy
- Není potřeba tisknout: prostě oskenujte své vstupenky z mobilu a pusťte se do dobrodružství
- Setkejte se se známými postavami v muzeu voskových figurín Madame Tussauds
- Ponořte se do ohromujících výhledů z výšky Londýnského oka
- Ponořte se hluboko do podmořského světa v londýnském akváriu SEA LIFE
- Poznejte Shreka! v další úrovni na cestě Shrekovým dobrodružstvím! Londýn
- Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí
- Získejte 10% slevu v obchodě s dárky Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Využijte nejžhavější nabídku ve městě!
Ušetřete 40 % díky tomuto balíčku! Užijte si flexibilitu a volte a měňte datum a čas svých návštěv muzea Madame Tussauds, londýnského akvária SEA LIFE, Londýnského podzemí a Shrekova dobrodružství do 24 hodin před návštěvou Londýnského oka. 

Obdivujte pohled z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo proti Big Benu, je nejikoničtější londýnská pozoruhodnost: Londýnské oko. Neexistuje lepší pohled na Londýn než ten ze vzduchu z výšky 134 metrů. To musíte rozhodně vidět!

Seznamte se se známými osobnostmi v muzeu Madame Tussauds
Užijte si interaktivní zážitek v tomto světově proslulém muzeu voskových figurín. Poznejte britskou královskou rodinu, vyjděte si s těmi, co něco znamenají a potřeste si rukou s vůdci světa. Vaše vstupenky vám také umožní přístup na neuvěřitelnou výstavu Hvězdné války.

Objevte podmořský svět
Londýnské akvárium SEA LIFE vám umožní užít si největší evropskou sbírkou mořského života. Přijdete do těsného a osobního styku s více než 500 druhy živočichů a rostlin a navíc s více než 40 druhy žraloků při procházení 14 tematickými zónami ve 3 podlažích. Je to zábava pro celou rodinu. 

Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. Procházejte se mezi jednotlivými show s vedením profesionálními herci, kteří uvádí do života nejznámější postavy londýnské minulosti. Je to mnoho zábavy - trochu děsu!

Cesta velmi daleko na Shrekovo dobrodružství! Londýn
Naskočte na palubu magického výletního autobusu 4D DreamWorks a nechejte se oslem provést deseti živými show na pohádková témata. Můžete navštívit Shrekovu bažinu, najít své štěstí v křišťálové kouli, ztratit se v zrcadlovém bludišti a objevit svého vnitřního zlobra. Kalamita, chaos a nekonečná zábava - tak se ta hra jmenuje.

Shrekovo dobrodružství! Londýn se nalézá přímo mezi Londýnským okem, Londýnským podzemím a londýnským akváriem SEA LIFE, takže se můžete vydat na celodenní dobrodružství. 

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.  

Jak to funguje?

Londýnské oko: Čas, který jste si zvolili při rezervaci, je pro vaši vstupenku na Londýnské oko a nelze jej měnit. Přijďte 15 minut před rezervovaným časovým intervalem a vejděte standardním vchodem.

Madame Tussauds, Londýnské podzemí; SEA LIFE Londýn a Shrekovo dobrodružství!:Tyto atrakce můžete navštívit až 3 dny před návštěvou Londýnského oka a až 90 dnů po ní. Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si na rezervačním portálu konkrétní datum a čas návštěvy těchto atrakcí.Přijďte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly.Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si nepřejete zarezervovat datum a čas na rezervačním portálu, prostě přijďte k pokladně a pořiďte si vstupenku na příští volný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou Londýnského oka.

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena. 

Když si zarezervujete návštěvu prostřednictvím rezervačního portálu, platí následující pokyny:

Londýnské oko:Přijďte na standardní nástupní přístavní hráz v potvrzeném datu a čase. Vaše vstupenka je standardní vstupenka a ne přednostní vstupenka.

Madame Tussauds:Přijďte v potvrzeném dnu a čase. Použijte dveře číslo 2, naskenujte čárový kód své e-vstupenky a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské podzemí:Přijďte v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Budete se moci zúčastnit příští zahajovací prohlídky.

SEA LIFE Londýn: Přijďte k časovaným vstupním dveřím v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu.

Shrekovo dobrodružství!:Přijďte v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Budete se moci zúčastnit příští zahajovací prohlídky.

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?

Ne, můžete se rozhodnout navštívit muzeum Madame Tussauds, Londýnské podzemí, londýnské akvárium SEA LIFE a Shrekovo dobrodružství až 3 dny před návštěvou Londýnského oka a až 90 dnů po ní. Doporučujeme zarezervovat si datum a čas pro tyto návštěvy na rezervačním portálu. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Jak získám poukázku na 10% slevu?
Na vaší e-vstupence je odkaz na vaši exkluzivní poukázku na 10% slevu do obchodu s dárky Madame Tussauds. Vytiskněte si poukázku na slevu a předložte ji u pokladny v obchodě s dárky Madame Tussauds k uplatnění 10% slevy.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu na loď.
- *Akce vychází z cen na místě v den uskutečnění návštěvy.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

\n

Děti do 16 let musí být v doprovodu platícího dospělého (18+).

Otevírací doba

Navštivte rezervační portál.

Rezervovat nyní

Fantastické: 4.3 – 227 reviews

Koupit

Pá, 17 zář 2021

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Poukázka na 10% slevu v obchodě s dárky Madame Tussauds
- Nápoj zdarma v restauraci v Londýnském podzemí
- Odkaz na rezervační portál pro úpravy data a času vašich návštěv

Otevírací doba

Adresa

5-in-1 London Combo

Adresa
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy