Hledat vstupenky

informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

2v1: Londýnské sklepení & Londýnské oko

4.3 (17)
Od 1 320 Kč

Navštivte dvě nejpopulárnější atrakce v Londýně: děsivé Londýnské sklepení ve kterém vám bude srdce bít jako o závod a Londýnské oko, jehož nádherný výhled vám vyrazí dech! 

Exclusive Offer - only available through us!
If you buy the 2-in-1 London Combo with tickets to London Eye and London Dungeon you save 30% compared to the price at the door.

Price Match Guarantee
If you find a lower advertised price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in full.

Přehled

- Rezervujte online a ušetřete 30% na vstupenkách 
- Užijte si nádherný výhled na celé město z Londýnského oka 
- Naučte se více o historii Londýna 
- Unikátní zážitek z Londýnského sklepení díky hercům
- Užijte si drink zdarma při návštěvě Londýnského sklepení 

Co mohu očekávat?

Kdo je za vámi? 
Během 90-minutové cesty budete objevovat temná fakta o Londýně. Děsivé je kombinováno s naučným a napínavým. Vy a další hosté budete procházet Londýnským sklepením ve kterém na vás čekají různé zážitky díky hercům. 

Historii Londýna budete objevovat všemi smysly, přitom se budete nejen bavit, ale zažijete také trochu strachu. Dávejte proto pozor na to, kdo stojí za vámi. 

Ten nejlepší výhled na celý Londýn 
Objevujte novou perspektivu na Londýn díky jízdě na obřím ruském kole, Londýnském oku. To je umístěno v krásné části Londýna, přímo vedle Temže, hned naproti Big Benu. 

Jedno otočení tohoto slavného vyhlídkového kola trvá přibližně 30 minut a jeho nejvyšší bod vás vyveze do výšky 135 metrů nad mořem. Pohled z něj je doslova dechberoucí, z této výšky se Londýn musí zažít! 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace budou e-vstupenky odeslány na vaši
e-mailovou adresu. Akceptovány jsou také vstupenky z mobilního telefonu. 

Jak to funguje? 

Londýnské sklepení: Dostavte se prosím ve stanovené datum a čas. Oskenujte čárový kód na vaší vstupence a vydejte se do hlubin londýnského sklepení. Pamatujte si, že s touto vstupenkou musíte nejdříve navštívit Londýnské sklepení a až poté Londýnské oko. 

Londýnské oko: Vaše vstupenka je platná po dobu 90 dnů. Jedná se o standardní vstupenku, nikoliv o vstupenku bez čekací lhůty. 

Pro zajištění vstupu na Londýnské oko, bez čekání ve dlouhých frontách, si můžete předem zarezervovat datum a čas, a to jednoduše přihlášením na náš rezervační portál. Adresa portálu spolu s přihlašovacími údaji jsou uvedeny na e-vstupence. 

V případě návštěvy atrakce bez dřívější rezervace jsou místa přidělena dle dostupnosti přímo na pokladně. Místa s okamžitou dostupností nejsou garantována. 

Důležitá informace

- Prohlídka Londýnského sklepení trvá přibližně 90 - 110 minut, během této prohlídky jsou návštěvníci většinu času na nohou. 

Kategorie vstupenek

Dospělí (16+)
Dítě (3-15)
Dítě (0-2) Zdarma 

Otevírací doba

Pro datum a čas si prohlédněte kalendář. 

Koupit

Pá, 25 zář 2020

"We're Good To Go" - certifikovaný zážitek "We're Good To Go" - certifikovaný zážitek
"We're Good To Go" je oficiální certifikace UK (Spojené království), která v oblasti turismu značí, že dané místo se pilně připravilo na Vládní opatření v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19. Zařízení dodržuje hygienická pravidla a rozestupy.

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

Drink zdarma v Londýnském sklepení 

Otevírací doba

Adresa

Adresa
London Dungeon Riverside Building, County Hall Westminster Bridge Road London SE1 7PB Great Britain

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy