Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Spokojení zákazníci

Mohlo by Vás zaujmout

Buckinghamský palác

Pokud chcete prozkoumat ten nejzásadnější palác britské královské historie, poté je potřeba se zaměřit na Buckinghamský palác ve Westminsteru. Ten je využíván jako londýnský residence a administrativní sídlo monarchie Spojeného království. 

Tento dechberoucí palác zažil dlouhou historii. Palác byl například bombardován během 2. světové války a stal se také centrem pochodu Sufražetek v květnu 1914. Stal se však také místem bujarých oslav, například zahradních slavností a královský audiencí. 

Buckinghamský palác byl postaven v roce 1703, v té době označován jako Buckinghamský dům. Původně byl sídlem Johna Sheffielda, 1. vévody z Buckinghamu. Královskou rezidencí se stává poprvé v roce 1761, když jej zakoupil král Jiří III. 

Uvnitř paláce najdete "Grand Entrance", místo, kde Královna vítá své hosty. Nádherné místnosti, které vám vyrazí dech, jako jsou například Taneční sál, který byl vybudován za účelem neuvěřitelných zábav. Nachází se zde také velkolepý White Drawing Room (Bílý salonek), kde je také lustr z 18. století. Zde Královna přijímá své recepce. V této místnosti jsou mimochodem tajné dveře, kterými Královna vchází do místnosti. 

Pokud se podíváte na palác z jeho přední strany, všimnete si jeho perfektní symetrie - přesvědčte se o tom sami! Kromě návštěvy Paláce u nás můžete najít také následující zážitky: 

Buckinghamský palác & Anglický čaj 
Buckinghamský palác & Výměna královských Stráží
Buckinghamský palác & Royal Mews 

Buckinghamský palác by neměl během návštěvy Londýna. Už teď se nemůžeme dočkat až s vámi budeme tento zážitek sdílet. 

Ticmate Charita

Buckinghamský palác

Prozkoumejte jeden z mála stále využívaných paláců na světě: Buckinghamský palác přímo v srdci Londýna! Umístěný ve Westminsteru, tento nádherný palác skrývá mnoho příběhů. Můžete navštívit pouze palác nebo vyzkoušet některé další variace zážitků a zažít během své návštěvy něco navíc! 

Výsledky hledání: 1 (1)