Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platit v Korunách

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Spokojeni zákazníci

London Eye+Madame Tussaud´s

"Perfektní!!!!!!!!!! Právě jsem se vrátily. Vzala jsem malou neteř - Londýn byl její sen. Šly jsme po stopách Harryho Pottera ve městě:) Do Studia WB až příště. Piccadilly, Millenium Bridge, St, Paul´s Cathedral. Nádherně jsme si to užily. Lístky na přesný čas nám pomohly vše krásně stihnout a pohodovou procházkou si vychutnat Lodnýn. Doubble decker pomalý-hodně semaforů, jely jsem jen k Tower bridge, ať si to neteř zažije. Doporučuju skvěle značené metro. Díky přidání konkrétního času (po potvrzení objednávky lístků mailem),na London Eye - doporučuju - nebyla prakticky žádná fronta. Madame Tussauds jsem při objednání zadala na 11:00 (přišly jsme 15min. před)- dveře č. 2, fronta maximálně 20min celkem. London Eye jsem dala na 15:00, mezitím krásně oběd na posilněnou a pohodová procházka dalšími zajímavými místy Londýna směr London Eye. Neměli jsme fast track, dorazily jsme v klidu akorád a přesto, díky zamluvenému času, jsme šly rovnou ke kapslím, 15min.max.i s fotkou (nekoupily jsme, předražená 20£, vyfotíte se krásně i samy) Paráda! Vždy aktuální a rychlý potvrzující mail (v pracovní dny) po samotné objednávce i po přidání času na London Eye+nové aktualizované lístky. Určitě www.listkylondyn.cz využijeme i příště i do jiných měst. Doporučuju!!!"

Tereza pát, 3 kvě 2019

Ticmate Charita

Madame Tussauds

Want to hang out with your favourite celebrities, pose with a superhero or shake hands with a politician? In that case you have to visit Madame Tussauds in London. Of course you see the lookalike wax figures, but you also have the chance of seeing new, exciting exhibitions. As a new experience you can drink real afternoon tea inside the museum: You can either sit back and enjoy it at your own pace or enjoy the tea with service from a real Royal Butler - just like the queen! If you'd rather enjoy faster access to all the wonderful exhibitions then a Fast Track ticket might be, what you seek. There are plenty of options, so take a look around the site and find what suits your wishes the best!

Setřídit podle
Výsledky hledání: 1 - 4 (4)