Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnské oko a plavba

4.5 (310)
Od 1 318 Kč

Vystoupejte nad město v ikonickém Londýnském oku a pak sjeďte dolů k Temži na říční plavbu od Londýnského oka. S touto úžasnou kombinovanou nabídkou ušetříte 15 % a navíc budete mít úplnou flexibilitu zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou.

Ušetřete 15 % na kombinované vstupence na Londýnské oko a říční plavbu u Londýnského oka. Užijte si plnou flexibilitu s možností změny data a času své rezervace, a to až 24 hodin předem!

Přehled

- Ušetřete 15 % když si koupíte kombinovanou vstupenku na Londýnské oko a plavbu po řece od Londýnského oka
- Plná flexibilita: Zvolte a změňte si datum a čas
- Vstupenku není potřeba vytisknout: stačí oskenovat vstupenku z vašeho mobilu
- Užijte si neopakovatelný výhled na město z Londýnského oka
- Vzhůru do vzduchu na 30minutovou jízdu na vyhlídkovém kole
- Vraťte se na plavbu po Temži

Co mohu očekávat?

Londýnské oko a plavba po řece 
Londýnské oko je v londýnském panoramatu relativně nové, ale ve své krátké historii se stalo ikonou. Dnes se jedná o jednu z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Londýně. 

Získáte nesrovnatelný pohled na Londýn při jízdě v jedné ze 32 uzavřených kabin ve vzduchu do výšky 134 metrů. Jedno otočení tohoto unikátního vyhlídkového kola trvá přibližně 30 minut.

Tento balíček dále obsahuje plavbu po řece od Londýnského oka, ceněnou okružní plavbu po pamětihodnostech s odbornými průvodci, jejichž komentář vás uvede do života města.

Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jakými jsou Big Ben, budova parlamentu, Katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenky jsou odeslány přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Říční plavba od Londýnského oka:
Datum a čas, které si zvolíte, je pro vaši návštěvu říční plavby u Londýnského oka nelze měnit ani upravovat. Přijďte na přístavní hráz u Londýnského oka nejméně 15 minut před rezervovaným časovým intervalem, aby bylo zajištěno, že odplutí lodi nezmeškáte.Naskenujte čárový kód své e-vstupenky a nastupte na loď.

Londýnské oko: Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před říční plavbou u Londýnského oka, a až 90 dnů po ní.
Pro rychlejší přístup doporučujeme rezervovat si konkrétní datum a čas na rezervačním portále. Přijďte k Londýnskému oku 15 minut před rezervovaným časovým intervalem. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si jízdu na Londýnském oku nerezervujete předem na rezervačním portále, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici. V takovém případě si budete muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím na ní uvedených. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, díky tomu nepotřebujete nové e-vstupenky. Svou rezervaci můžete změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou Londýnského oka.

Musím navštívit obě atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před říční plavbou u Londýnského oka a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy Londýnského oka na rezervačním portálu.

Důležitá informace

- Sleva oproti ceně na místě. 
- Tato speciální kombinovaná akce pro plavbu platí po celý rok kromě července a srpna.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Upozornění: Vstupenky pro děti lze zakoupit pouze společně se vstupenkami pro dospělé.

Otevírací doba

Drink zdarma v Londýnském sklepení .

Říční plavby od Londýnského oka vyplouvají každou hodinu od přístavní hráze Londýnského oka, přímo pod vyhlídkovým kolem.

Koupit

So, 25 bře 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- 30minutová otáčka na Londýnském oku
- 40minutová plavba po Temži

Otevírací doba

Adresa

London Eye & Cruise

Adresa
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy