Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnské oko a plavba

4.4 (191)
Od 885 Kč

Vystoupejte nad město v ikonickém Londýnském oku a pak sjeďte dolů k Temži na říční plavbu od Londýnského oka. S touto úžasnou kombinovanou nabídkou ušetříte 15 %. Navíc budete mít úplnou flexibilitu zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou.

Ušetřete 15 % na kombinované vstupence na Londýnského oka a říční plavbu u Londýnského oka. Užijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin předem!

Přehled

- Ušetřete 15 % když si koupíte kombinovanou vstupenku na Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka
- Plná flexibilita: Zvolte a změňte si datum a čas
- Vstupenku není potřeba vytisknout: stačí oskenovat vstupenku z vašeho mobilu
- Užijte si neopakovatelný pohled na město z Londýnského oka
- Vzhůru do vzduchu na 30minutovou jízdu na vyhlídkovém kole
- Užijte si zážitek z kina 4D zdarma
- Vraťte se na plavbu po Temži

Co mohu očekávat?

Londýnské oko a říční plavba od Londýnského oka
Londýnské oko je v londýnském panoramatu relativně nové, ale ve své krátké historii se stalo ikonou. Dnes se jedná o jednu z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Londýně. 

Získáte nesrovnatelný pohled na Londýn při jízdě v jedné ze 32 uzavřených kabin ve vzduchu do výšky 134 metrů. A celá otáčka na tomto spektakulárním vyhlídkovém kole trvá asi 30 minut. 

Když už jdete na Londýnské oko, nezapomeňte si také užít zážitek z kina 4D z Londýnského oka. Tento film, který můžete shlédnout zdarma před nasednutím, obsahuje úplně první 3D fotografie Londýna ze vzduchu a je to skvělá předehra k vaší jízdě.

Tento balíček také obsahuje říční plavbu od Londýnského oka, výherní okružní plavbu po pamětihodnostech s odbornými průvodci, jejichž živý komentář vás uvede do života města.

Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jako je Big Ben, budova parlamentu, katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenky jsou odeslány přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Říční plavba od Londýnského oka:
Datum a čas, které si zvolíte, je pro vaši návštěvu říční plavby u Londýnského oka nelze měnit ani upravovat. Přijďte na přístavní hráz u Londýnského oka nejméně 15 minut před rezervovaným časovým intervalem aby bylo zajištěno, že odplutí lodi nezmeškáte.Naskenujte čárový kód své e-vstupenky a nastupte na loď.

Londýnské oko:Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před říční plavbou u Londýnského oka a až 90 dnů po ní.
Pro rychlejší přístup doporučujeme rezervovat si konkrétní datum a čas na rezervačním portálu. Přijďte k Londýnskému oku 15 minut před rezervovaným časovým intervalem. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si jízdu na Londýnském oku nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou Londýnského oka.

Musím navštívit obě atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před říční plavbou u Londýnského oka a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy Londýnského oka na rezervačním portálu.

Důležitá informace

- Sleva oproti ceně na místě. 
- Tato speciální kombinovaná akce pro plavbu platí po celý rok kromě července a srpna.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Upozornění: Vstupenky pro děti lze zakoupit pouze společně se vstupenkami pro dospělé.

Otevírací doba

Otvírací hodiny Londýnského oka najdete zde.

Říční plavby od Londýnského oka vyplouvají každou hodinu od přístavní hráze Londýnského oka, přímo pod vyhlídkovým kolem.

Zrušení rezervace zdarma Zrušení rezervace zdarma
Free cancellation up to 24 hours before booked date

Garance nejnižší ceny Garance nejnižší ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- 30minutová otáčka na Londýnském oku
- 40minutová plavba po Temži
- 4D kino

Otevírací doba

Adresa

London Eye & Cruise

Adresa
Riverside Building, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy