Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Harry Potter a prohlídka studia Warner Bros.

4.7 (898)
Od 2 244 Kč

Podívejte se na místo, kde byl vdechnut život filmu Harry Potter, díky prohlídce zákulisí muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros. Dozvíte se vše, co jste vždycky chtěli vědět, a zjistíte, co se dělo v zákulisí a jak bylo těchto 8 úžasných filmů vytvořeno. Tohle si žádný fanoušek Harryho Pottera nesmí nechat ujít!

TIP: On selected dates we offer lower prices on the departure times for 1:00 and 1:30 P.M. If time is not that important to you, and you’d like to get the cheapest tickets as possible, check the departure times for the afternoon – you might get a great deal!

Přehled

Hlavní body:
- Vychutnejte si 7hodinový výlet do studia Harryho Pottera a Warner Bros.
- Nakoukněte do zákulisí
- Prohlédněte si skutečné kulisy a kostýmy z filmů Harry Potter
- Naskočte na Bradavický expres
- Navštivte nástupiště 9 ¾ a zapózujte si s vozíkem na zavazadla, který mizí ve zdi
- Prozkoumejte Zapovězený les
- V ceně asistent služeb zákazníkům

Co mohu očekávat?

Chtěli jste se vždy podívat do zákulisí natáčení filmu Harry Potter? Pak máte šanci odhalit všechna tajemství díky prohlídce studia filmu Harry Potter a Warner Bros.

Prohlídka zahrnuje vstupenku do londýnského studia Warner Bros., procházku zákulisím, kde uvidíte skutečné rekvizity, kostýmy a efekty, které byly použity ve filmech Harry Potter.

Jste-li opravdovým fanouškem Harryho Pottera, pak je tato prohlídka právě pro vás!

Po příjezdu do studia Warner Bros. zajistí asistent služeb zákazníkům vaše vstupenky a dovede vás do studia, kde budete následně pokračovat odděleně a užijete si osamělou procházku originálním prostředím a prohlédnete si rekvizity a kostýmy použité ve filmech o Harrym Potterovi.

Bradavický expres a nástupiště 9¾
Naskočte na Bradavický expres a zapózujte si s vozíkem na zavazadla, který mizí ve stěně nástupiště. Budete se také moci projít po připojeném vagonu a posadit se do interiéru vagonu, který byl použit k natáčení – spolu s „okny“, které demonstrují proces k vytvoření ikonických scén ve vlaku, jako je například útěk Harryho první čokoládové žáby nebo útok mozkomora.

NOVÉ: Prozkoumejte Zapovězený les
Zažijte nové vzrušující, trvalé rozšíření, které je věnováno Zapovězenému lesu.

Vstup do Zapovězeného lesa je pro studenty Bradavic přísně zakázán, ale návštěvníci prohlídky studia Warner Bros. mohou pravidla profesora Brumbála porušit a sledovat stopy Harryho, Rona a Hermiony hluboko v zemi Zapovězeného lesa.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení vaší rezervace obdržíte e-mail s e-vstupenkou. Stačí vstupenku vytisknout a přinést si ji s sebou na prohlídku.

Kde prohlídka začíná?
Prohlídka začíná v Evan Evans Tours ve Vauxhall Bridge, Victoria Coach Station. Buďte prosím přítomni 15 minut před začátkem prohlídky.

Kde prohlídka končí?
Prohlídka končí na Victoria Train Station.

Jak dlouho prohlídka trvá?
Prohlídka trvá 6 a půl hodiny včetně přesunu do/z Londýna. Samotná prohlídka studia Warner Bros. bude trvat mezi 2 a půl až 3 hodinami.

Důležitá informace

- Nejedná se o prohlídku s průvodcem. Cena zahrnuje zpáteční cestu autobusem a vstup do muzea Harryho Pottera a prohlídku londýnského studia Warner Bros. – samostatnou prohlídku.

Kategorie vstupenek

Dětské vstupenky jsou k dispozici pro děti ve věku od 3 do 15 let. Děti ve věku 0 až 2 roky mají v doprovodu dospělého se zaplacenou vstupenkou vstup zdarma.

Is this suitable for me?

Každý, ale pokud jste opravdovým fanouškem Harryho Pottera, tato prohlídka je právě pro vás!

Bestseller

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio guide

Doba trvání: 7 hours

Co je součástí?

Prohlídka zahrnuje vstupenku do londýnského studia Warner Bros., procházku zákulisím, kde uvidíte skutečné rekvizity, kostýmy a efekty, které byly použity ve filmech Harry Potter.

Jste-li pravým fanouškem Harryho Pottera, tato prohlídka je právě pro vás!

Čas odchodu

Adresa

Harry Potter & Warner Bros. Studio Tour

Adresa
258 Vauxhall Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy