Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Heathrow Express

4.6 (851)
Od 834 Kč

Díky lince Heathrow Express se můžete na stanici Paddington v centru Londýna dostat během 15 minut. Díky tomu se můžete vyhnout dlouhému čekání ve frontách u automatů na jízdenky. Děti do 15 let mají cestu zdarma, s platícím dospělým. Pokud si navíc vyberte zpáteční jízdenku, její platnost je až 28 dní! 

Získejte speciální nabídku s Heathrow Express!
Děti ve věku 0-15 mají cestu s Heathrow Express zcela zdarma!

Přehled

- Cestujte bezpečně z letiště Heathrow na nádraží Paddington
- Příjezd na Paddington během 15 minut 
- Ušetřete čas díky rezervovaným jízdenkám
- Flexibilní zpáteční jízdenky - platné 28 dní 
- Děti do 15 let mají cestu zdarma (při doprovodu s dospělou osobou)
- Využijte ekologicky přívětivého způsobu cestování 
- Vyhněte se dlouhým frontám u automatů na jízdenky 

Co mohu očekávat?

Bez stresu a během 15 minut můžete po přistání na Heathrow dorazit do centra Londýna. Díky předem zarezervovaným jízdenkám na Heathrow Express můžete cestovat bez zbytečných starostí. Stačí jednoduše naskočit na vlak a vyhnout se tak dlouhým frontám u automatů na lístky. 

Ve vlaku si můžete na 15 minut odpočinout předtím, než dorazíte do Londýna. K dispozici je dostatek místa pro zavazadla i Wifi. Během cesty navíc můžete využít také zásuvek pro nabití mobilních telefonů nebo jiných zařízení.  

Po příjezdu na nádraží Picaddily můžete jednoduše využít metra nebo autobusů pro další přesun - například na zastávkách Piccadilly Circus, Oxford Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, Notthing Hill a více. 

A teď jedna zajímavost, kterou možná neznáte. Heathrow Express je ekologicky přívětivým způsobem dopravy do centra Londýna. Díky tomu si nemusíte lámat hlavu s dalším vypouštěním oxidu uhličitého do ovzduší. Oproti jízdě taxi vypouští Heathrow Express o 54 % méně uhlíkových emisí do ovzduší. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace získáte e-mailem její potvrzení. Vaše e-jízdenky obdržíte v dalším e-mailu. Prokázat se můžete jízdenkami z telefonu nebo vytištěnými kopiemi. 

Jak si zarezervovat jízdenky na Heathrow Express? 
Během rezervace jízdenek: Vyberte si datum pro kategorii "platné od" při výběru jízdenek. V případě rezervace zpátečních jízdenek na letiště Heathrow musí být datum odjezdu do 28 dní od zvoleného data příjezdu. 

Upozorňujeme, že jedna rezervace bude vždy na 1 lístku, bez ohledu na to, pro kolik osob je rezervace prováděna. 

Jak použít jízdenky?
- Jednosměrná cesta: Čárový kód na pravé straně lístku předložte vlakové kontrole. 
- Zpáteční cesta: Pokud jste si zakoupili zpáteční jízdenku, jednoduše si ji uschovejte a při zpáteční cestě na letiště Heathrow opět předložte vlakové kontrole. 

Důležitá informace

- Krátce po dokončení rezervace vám na e-mail bude odesláno potvrzení. Vaše e-jízdenky budou doručeny v dalším e-mailu zvlášť. Tyto jízdenky si prosím vytiskněte a vezměte s sebou. 
- Upozorňujeme: Je povinností cestujícího zjistit si jízdní řád před cestováním (zejména v případě letů s brzkým nebo pozdním příletem/odletem). V těchto hodinách může být jízdní řád omezen z důvodů údržby, apod. 
- Ve dnech státních svátků, svátků a prázdnin může být provoz Heathrow Express omezen. Dne 25. prosince Heathrow Express nejezdí. 
- Upozorňujeme: Mezi dny 24. - 28. prosince vlaky Heathrow Express nejezdí. Dne 23. prosince vlaky Heathrow Express jezdí pouze do 21:00.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (0-15): Zdarma 

Koupit

Ne, 26 bře 2023

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Co je součástí?

- Transportation from Heathrow Airport to Paddington Station.
- Free transportation for children age 15 and under.
- Plenty of luggage space.
- Free Wi-Fi onboard.
- Power sockets for charging mobile phones and devices.
- If chosen: A flexible return ticket - valid for 28 days.

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy