Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

4.3 (262)
Od 982 Kč
Objednejte si Váš lístek platný 24h/48h na autobusy naskočte si a vyskočte společnosti Original Tour, nejsnadnější a nejlepší způsob, jak vychutnávat okružní jízdu Londýnem z horní části otevřeného červeného londýnského autobusu.

Ihned po přijetí platby vám zašleme e-mail s potvrzením objednávky.

Náš lístek je platný 24/48 hodin od Vašeho prvního nástupu, takže záleží jen na Vás, kdy nastoupíte do dalšího autobusu, nebo kdy vystoupíte a půjdete objevovat Londýn. Když už jste si toho prohlédli dost, zkrátka nasednete na další autobus. Se 4 linkami a více než 90 zastávkami pokryjete téměř celý Londýn, podle toho jak rychle chcete a kde chcete. Ve všech autobusech je k dispozici anglický průvodce, buď “živě” nebo prostřednictvím sluchátek. Komunikačním jazykem je často angličtina. Náš lístek také zahrnuje okružní jízdu na lodi po řece Temži. Tato loď s průvodcem se pravidelně plaví mezi Westminster a Greenwich. (Zeptejte se, prosím, reprezentanta společnosti The Original Tour na Váš lodní lístek při výměně Vašich poukázkových lístků na okružní jízdu v některém z výměnných míst společnosti The Original Tour´s)

Pozn.: Lístky (poukázkové lístky), které Vám zasíláme, je nutné vyměnit za lístky na okružní jízdu na některém z níže uvedených výměnných míst. Z těchto výměnných míst můžete rovněž zahájit Vaši originální okružní jízdu autobusy naskočte si a zase vyskočte (Hop on / Hop off):

1) The Original Tour Visitor Center na náměstí Trafalgar Square: 17 až 19 Cockspur Street.
2) Marble Arch: U metra Východ 4
3) Piccadilly Circus: naproti Thistle Piccadilly Hotel
4) Victoria: Vnější strana The Grosvenor Hotel

Nezapomeňte, prosím, že osoba, která lístky objednává, musí při výměně poukázkových lístků u The Original Tour předložit platný identifikační průkaz s fotografií (např. cestovní pas)!

Zvolte datum Vašeho příjezdu do Londýna jako datum “Platné Od” (valid from), neboť lístky, které zde zakoupíte, mají platnost 1 měsíc od zvoleného data. Zvolte počet lístků a klikněte na “HLEDAT”. Potom vyberte “Dospělý” nebo “Dětský” lístek (5-15 let) Děti mladší 5ti let mají vstup zdarma, pokud jsou v doprovodu dospělé osoby. Zde si potom v případě zájmu vyberete objednávku lístků na jinou atrakci nebo dopravu.

Kategorie vstupenek

Your Hop-On Hop-Off tickets are valid for 24 hours or 48 hours.    

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Children's tickets are only available together with adult tickets. 

Otevírací doba

První okružní jízda začíná v 8:30 h a poslední ve 20:00 h. V zimě se poslední okružní jízda koná v 17:00 h.

Koupit

So, 25 bře 2023

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio guide

Živý průvodce

Co je součástí?

The Original Tour includes a sightseeing boat tour down The Thames. The boat sails between Westminster and Greenwich on a regular basis. (Please ask a representative from The Original Tour for your boat ticket when you get your tour tickets at one of The Original Tour’s exchange points).  

Otevírací doba

Adresa

The Original Tour

Adresa
Various locations London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy