Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

4.3 (262)
Od 1 051 Kč
Objednejte si Váš lístek platný 24h/48h na autobusy naskočte si a vyskočte společnosti Original Tour, nejsnadnější a nejlepší způsob, jak vychutnávat okružní jízdu Londýnem z horní části otevřeného červeného londýnského autobusu.

Ihned po přijetí platby vám zašleme e-mail s potvrzením objednávky.

Náš lístek je platný 24/48 hodin od Vašeho prvního nástupu, takže záleží jen na Vás, kdy nastoupíte do dalšího autobusu, nebo kdy vystoupíte a půjdete objevovat Londýn. Když už jste si toho prohlédli dost, zkrátka nasednete na další autobus. Se 4 linkami a více než 90 zastávkami pokryjete téměř celý Londýn, podle toho jak rychle chcete a kde chcete. Ve všech autobusech je k dispozici anglický průvodce, buď “živě” nebo prostřednictvím sluchátek. Komunikačním jazykem je často angličtina. Náš lístek také zahrnuje okružní jízdu na lodi po řece Temži. Tato loď s průvodcem se pravidelně plaví mezi Westminster a Greenwich. (Zeptejte se, prosím, reprezentanta společnosti The Original Tour na Váš lodní lístek při výměně Vašich poukázkových lístků na okružní jízdu v některém z výměnných míst společnosti The Original Tour´s)

Pozn.: Lístky (poukázkové lístky), které Vám zasíláme, je nutné vyměnit za lístky na okružní jízdu na některém z níže uvedených výměnných míst. Z těchto výměnných míst můžete rovněž zahájit Vaši originální okružní jízdu autobusy naskočte si a zase vyskočte (Hop on / Hop off):

1) The Original Tour Visitor Center na náměstí Trafalgar Square: 17 až 19 Cockspur Street.
2) Marble Arch: U metra Východ 4
3) Piccadilly Circus: naproti Thistle Piccadilly Hotel
4) Victoria: Vnější strana The Grosvenor Hotel

Nezapomeňte, prosím, že osoba, která lístky objednává, musí při výměně poukázkových lístků u The Original Tour předložit platný identifikační průkaz s fotografií (např. cestovní pas)!

Zvolte datum Vašeho příjezdu do Londýna jako datum “Platné Od” (valid from), neboť lístky, které zde zakoupíte, mají platnost 1 měsíc od zvoleného data. Zvolte počet lístků a klikněte na “HLEDAT”. Potom vyberte “Dospělý” nebo “Dětský” lístek (5-15 let) Děti mladší 5ti let mají vstup zdarma, pokud jsou v doprovodu dospělé osoby. Zde si potom v případě zájmu vyberete objednávku lístků na jinou atrakci nebo dopravu.

Kategorie vstupenek

Your Hop-On Hop-Off tickets are valid for 24 hours or 48 hours.    

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Children's tickets are only available together with adult tickets. 

Otevírací doba

První okružní jízda začíná v 8:30 h a poslední ve 20:00 h. V zimě se poslední okružní jízda koná v 17:00 h.

Koupit

Po, 15 čec 2024

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio průvodce

Živý průvodce

Co je součástí?

The Original Tour includes a sightseeing boat tour down The Thames. The boat sails between Westminster and Greenwich on a regular basis. (Please ask a representative from The Original Tour for your boat ticket when you get your tour tickets at one of The Original Tour’s exchange points).  

Otevírací doba

Adresa

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

Adresa
Various locations London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy