Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

3 av 1: Madame Tussauds, Londýnské podzemí & Londýnské akvárium SEA LIFE

4.4 (51)
Od 1 824 Kč

Zažijte tři nejúžasnější londýnské rodinné atrakce: Madame Tussauds, Londýnské podzemí a Londýnské akvárium SEA LIFE! Pokud si koupíte kombinovaný londýnský balíček 3 v 1 online, ušetříte 20 % oproti koupi jednotlivých vstupenek na místě. Navíc máte plnou flexibilitu zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy do 24 hodin předem. Dejte volný průchod své zvědavosti při objevování oblíbených voskových osobností, stovek mořských živočichů a temné minulosti Londýna.

Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 20 %. Využijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před svojí návštěvou na našem rezervačním portálu. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Navštivte nejoblíbenější londýnské atrakce
- Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 20 %
- Naprostá flexibilita: Zvolte a měňte si sami datum a čas
- Zažijte třes a mrazení v Londýnském podzemí
- Ponořte se do mořského života v londýnském akváriu SEA LIFE
- Otřete se ramenem o slavné voskové figuríny u Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Exkluzivní nabídka: Kupte si kombinaci 3 v 1 a ušetřete 20 %
Koupí londýnské kombinace Londýnského podzemí, londýnského akvária SEA LIFE a muzea Madame Tussauds ušetříte 20 % v porovnání s cenou na místě.*

Využijte naprostou flexibilitu: Naplánování vašeho výletu nebylo nikdy snadnější!
Plánujte jednoduše díky flexibilnímu rozvrhu. Volte a měňte datum a čas svých návštěv Londýnského podzemí a londýnského akvária SEA LIFE - do 24 hodin před návštěvou Madame Tussauds!

Přistupte k osobnostem blízko a osobně v londýnském muzeu Madame Tussauds
Objevte světově proslulé muzeum voskových figurín a seznamte se s britskou královskou rodinou, vyjděte si s těmi, co něco znamenají, a užijte si nové zážitky s Sherlockem Holmesem. Vaše vstupenky platí také pro návštěvu neuvěřitelné výstavy na téma Hvězdných válek. Výstavy v muzeu se stále obměňují, takže nikdy nevstoupíte do stejného muzea Madame Tussauds dvakrát. Je to zábava pro celou rodinu.

Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí 
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. Obsazení profesionálními herci uvádí do života nejznámější postavy londýnské minulosti.

Ponořte se hluboko do mořského života v londýnském akváriu SEA LIFE
Londýnské akvárium SEA LIFE disponuje největší evropskou sbírkou mořského života. Můžete pozorovat až 500 druhů živočichů a rostlin a navíc více než 40 druhů žraloků. Je to vzdělávací zábava pro celou rodinu.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte pro vaši návštěvu Madame Tussauds nelze měnit. Přijďte 15 minut před svým potvrzeným časovým intervalem, naskenujte čárový kód své vstupenky u dveří číslo 2 a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské podzemí a Londýnské akvárium SEA LIFE:Tyto atrakce můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní.
Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Přijďte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly.Odkaz na rezervační portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si nepřejete zarezervovat datum a čas na rezervačním portálu, prostě přijďte k pokladně a pořiďte si vstupenku na příští volný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena. 

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds. 

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské podzemí a londýnské akvárium SEA LIFE můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Odkaz a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Důležitá informace

*The deal is based on prices at the door on the day.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (5-15)

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu plnoleté osoby (18+)

Otevírací doba

Londýnské podzemí: Denně od 10:00 do 17:00 nebo 19:00 hodin.

Madame Tussauds: Denně od 10:00 do 16:00 hodin. 

Londýnské akvárium SEA LIFE: Od pondělí do pátku 10:00 až 17:00, sobota a neděle 10:00 až 18:00.  Poslední vstup je 1 hodinu před zavřením.

Koupit

So, 25 bře 2023

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Madame Tussauds:
+ Marvel Universe 4D Cinema
+ The Champer of Horror
+ The Star Wars Experience

Otevírací doba

Adresa

3-in-1 London Combo

Adresa
The London Dungeon, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy