Hledat vstupenky

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

3 av 1: Madame Tussauds, Londýnské podzemí & Londýnské akvárium SEA LIFE

4.3 (44)
Od 1 929 Kč

Zažijte tři nejúžasnější londýnské rodinné atrakce: Madame Tussauds, Londýnské podzemí a Londýnské akvárium SEA LIFE! Pokud si koupíte kombinovaný londýnský balíček 3 v 1 online, ušetříte 35 % oproti koupi jednotlivých vstupenek na místě. Navíc máte plnou flexibilitu zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy do 24 hodin předem. Dejte volný průchod své zvědavosti při objevování oblíbených voskových osobností, stovek mořských živočichů a temné minulosti Londýna.

Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 35 %. Využijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před svojí návštěvou na našem rezervačním portálu. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Navštivte nejoblíbenější londýnské atrakce
- Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 35 %
- Naprostá flexibilita: Zvolte a měňte si sami datum a čas
- Zažijte třes a mrazení v Londýnském podzemí
- Ponořte se do mořského života v londýnském akváriu SEA LIFE
- Otřete se ramenem o slavné voskové figuríny u Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Exkluzivní nabídka: Kupte si kombinaci 3 v 1 a ušetřete 35 %
Koupí londýnské kombinace Londýnského podzemí, londýnského akvária SEA LIFE a muzea Madame Tussauds ušetříte 35 % v porovnání s cenou na místě.*

Využijte naprostou flexibilitu: Naplánování vašeho výletu nebylo nikdy snadnější!
Plánujte jednoduše díky flexibilnímu rozvrhu. Volte a měňte datum a čas svých návštěv Londýnského podzemí a londýnského akvária SEA LIFE - do 24 hodin před návštěvou Madame Tussauds!

Přistupte k osobnostem blízko a osobně v londýnském muzeu Madame Tussauds
Objevte světově proslulé muzeum voskových figurín a seznamte se s britskou královskou rodinou, vyjděte si s těmi, co něco znamenají, a užijte si nové zážitky s Sherlockem Holmesem. Vaše vstupenky platí také pro návštěvu neuvěřitelné výstavy na téma Hvězdných válek. Výstavy v muzeu se stále obměňují, takže nikdy nevstoupíte do stejného muzea Madame Tussauds dvakrát. Je to zábava pro celou rodinu.

Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí 
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. Obsazení profesionálními herci uvádí do života nejznámější postavy londýnské minulosti.

Ponořte se hluboko do mořského života v londýnském akváriu SEA LIFE
Londýnské akvárium SEA LIFE disponuje největší evropskou sbírkou mořského života. Můžete pozorovat až 500 druhů živočichů a rostlin a navíc více než 40 druhů žraloků. Je to vzdělávací zábava pro celou rodinu.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte pro vaši návštěvu Madame Tussauds nelze měnit. Přijďte 15 minut před svým potvrzeným časovým intervalem, naskenujte čárový kód své vstupenky u dveří číslo 2 a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské podzemí a Londýnské akvárium SEA LIFE:Tyto atrakce můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní.
Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Přijďte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly.Odkaz na rezervační portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si nepřejete zarezervovat datum a čas na rezervačním portálu, prostě přijďte k pokladně a pořiďte si vstupenku na příští volný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena. 

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds. 

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské podzemí a londýnské akvárium SEA LIFE můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Odkaz a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Důležitá informace

*The deal is based on prices at the door on the day.

Kategorie vstupenek

Existují vstupenky pro děti?
Ano, jsou k dispozici vstupenky pro děti ve věku 3-15 let. Děti ve věku 0-2 roky v doprovodu platícího dospělého mají vstup zdarma.

Otevírací doba

Londýnské podzemí: Denně od 10:00 do 17:00 nebo 19:00 hodin.

Madame Tussauds: Denně od 10:00 do 16:00 hodin. 

Londýnské akvárium SEA LIFE: Od pondělí do pátku 10:00 až 17:00, sobota a neděle 10:00 až 18:00.  Poslední vstup je 1 hodinu před zavřením.

Koupit

Čt, 30 čer 2022

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Otevírací doba

Adresa

3-in-1 London Combo

Adresa
The London Dungeon, County Hall, Westminster Bridge Road, London

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy