Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnské kombo 6 v 1

4.7 (218)
Od 2 813 Kč

Šest úžasných atrakcí, jedno SKVĚLÉ dobrodružství! V rámci této neuvěřitelné akci si koupíte vstupenky na dvě atrakce a další čtyři atrakce máte zdarma. Tento balíček obsahuje muzeum Madame Tussauds, Londýnské oko, říční plavbu od Londýnského oka, londýnské akvárium SEA LIFE a Shrekovo dobrodružství a Londýnské podzemí. 

Úžasná nabídka: Ušetřete až 45 % na vstupenkách
Chystáte navštívit muzeum Madame Tussauds a Londýnské Oko? V tom případě nezapomeňte využít tohoto rezervačního balíčku se kterým získáte vstup na další čtyři atrakce: Plavbu po řece, SEA LIFE Londýnské Akvárium, Shrek's Adventure a Londýnské podsvětí. To vše se slevou 45 %!

Přehled

- Užijte si šest nejoblíbenějších londýnských atrakcí
- Užijte si vzrušující cestu po Londýně
- Zaplaťte za dvě atrakce a získejte další čtyři ZDARMA 
- Navštivte slavné Muzeum voskových figurín Madame Tussauds
- Obdivujte pohled na Londýn z výšky díky Londýnskému oku
- Vydejte se na říční plavbu po Temži od Londýnského oka
- Ponořte s hluboko do podmořského světa v londýnském akváriu SEA LIFE
- Navštivte nové atrakce v rámci zábavního parku Shrek's Adventure! London.
- Sestupte do Londýnského podzemí a zažijte mrazení v zádech i trochu strachu
- Získejte slevu 10 % do obchodu s dárky Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Dotkněte se hvězd v londýnském muzeu Madame Tussauds 
Poznejte britskou královskou rodinu, užijte si party s celebritami a potřeste si rukou s vůdci světa ve slavném muzeu voskových figurín. Vstupte do světů Hlasu (The Voice), Marvelovských superhrdinů 4D, Hvězdných válek a dalších prostřednictvím interaktivních výstav. Díky obměňování postav nikdy nevstoupíte do stejného muzea Madame Tussauds dvakrát.

Žasněte při pohledu z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo naproti Big Benu, je jedna z nejikoničtějších londýnských pozoruhodností: Londýnské oko. Užijte si jedinečný pohled na Londýn při jízdě ze vzduchu z výšky 134 metrů. Oko musíte mít rozhodně na seznamu věcí, které v Londýně nemůžete vynechat.

Plavba po řece Temži 
Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jako jsou Big Ben, budova parlamentu, Katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe. S živým komentářem odborných průvodců pamětihodnosti nejen uvidíte, ale poznáte i příběhy, které za nimi stojí. Vyplouvá se z místa přímo pod Londýnským okem.

Ponořte se do podmořského světa
Čeká na vás zábava pro celou rodinu v Londýnském akváriu SEA LIFE. Přijdete zde do těsného a osobního styku s více než 500 druhy živočichů a rostlin a navíc s více než 40 druhů žraloků při procházení 14 tematickými zónami ve třech podlažích.

Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. Skuteční herci vytvoří děsivou show a uvedou do života nejznámějších postav londýnské minulosti. Zažijete spoustu zábavy a trochu zdravého strachu!

Cesta velmi velmi daleko až na Shrekovo dobrodružství! Londýn
Naskočte na palubu magického výletního autobusu 4D DreamWorks a nechejte se oslíkem provést deseti živými vystoupeními na pohádková témata. Můžete navštívit Shrekovu bažinu, najít své štěstí v křišťálové kouli, ztratit se v zrcadlovém bludišti a objevit svého vnitřního zlobra. Kalamita, chaos a nekonečná zábava - tak se ta hra jmenuje.

Shrekovo dobrodružství, Londýnské oko, říční plavba od Londýnského oka, Londýnské podzemí i Londýnské akvárium SEA LIFE se nalézají v centru města na jižním břehu, takže můžete návštěvy snadno kombinovat v průběhu jednoho dne.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenky budou odeslány přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Akceptovány jsou také vstupenky z mobilních telefonů.  

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Dostavte se v potvrzeném dnu a čase. Naskenujte čárový kód své e-vstupenky u vchodu číslo 2 a zahajte svoji návštěvu Madame Tussauds.

Abyste měli zaručený přístup na ostatní atrakce a vyhnuli se frontám u pokladny, můžete si rezervovat datum a časový interval předem přihlášením k rezervačnímu portálu The BIG London Adventure (Úžasné londýnské dobrodružství). Adresa rezervačního portálu a pokyny k přihlášení budou jasně uvedeny na vaší e-vstupence.

Při rezervaci návštěvy prostřednictvím rezervačního portálu, platí následující pokyny:

Londýnské oko: Dostavte se na standardní místo nástupu v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portále. Upozornění: Vaše vstupenka je standardní vstupenka, nejedná se o přednostní vstupenku.

Říční plavba od Londýnského oka: Dostavte se na přístavní hráz u Londýnského oka 15 minut před plavbou, kterou jste si zarezervovali a potvrdili na rezervačním portálu.

Londýnské podzemí: Dostavte se v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portále. Budete se moci zúčastnit prohlídky v následujícím čase.

SEA LIFE Londýn:Přijďte k časovaným vstupním dveřím v čase rezervovaném a potvrzeném na rezervačním portálu. 

Shrekovo dobrodružství:Přijďte v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Budete se moci zúčastnit příští zahajovací show. 

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.  

Jak dlouho platí mé vstupenky?
Vaše vstupenka do muzea Madame Tussauds platí na váš zvolený potvrzený den a časový interval, jak je uvedeno na vaší e-vstupence.Můžete si naplánovat svoji návštěvu ostatních atrakcí do 90 dnů od data návštěvy Madame Tussauds (podle dostupnosti).

Jak získám poukázku na 10% slevu?
Na vaší e-vstupence je odkaz na váš exkluzivní poukaz na 10% slevu v obchodě se suvenýry Madame Tussauds. Stačí si poukázku na slevu vytisknout a předložit u pokladny v obchodě se suvenýry Madame Tussauds pro uplatnění 10% slevy. 

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu na loď.
- *Sleva je v porovnání s cenou vstupenek u pokladny atrakce.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu plnoleté osoby (18+).

Otevírací doba

Londýnské oko: Navštivte rezervační portál.

Madame Tussauds: denně od 10:00 do 16:00 hodin

Rezervovat nyní

Fantastické: 4.7 – 218 reviews

Koupit

So, 8 kvě 2021

"We're Good To Go" - certifikovaný zážitek "We're Good To Go" - certifikovaný zážitek
"We're Good To Go" je oficiální certifikace UK (Spojené království), která v oblasti turismu značí, že dané místo se pilně připravilo na Vládní opatření v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19. Zařízení dodržuje hygienická pravidla a rozestupy.

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Poukázka na 10% slevu v obchodě se suvenýry Madame Tussauds
- Nápoj zdarma v restauraci v Londýnském podzemí
- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Otevírací doba

Adresa

6-in-1 London Combo

Adresa
Madame Tussauds Marylebone Road London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy