Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Vstupenky na atrakce a jízdné v Londýně

Vítejte na stránce LístkyLondýn.cz – stránka pro ty, kdo chtějí zakoupit vstupenky na atrakce nebo jízdenky v rámci Londýna předtím, než opustí domov. Zde naleznete širokou škálu vstupenek na londýnské atrakce! Prohlídky s průvodcem a atrakce, jako např. muzeum Madame Tussaud, Londýnské oko a prohlídka muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros., až po brilantní muzikály ve West Endu a vstupenky na fotbalové zápasy! E-vstupenky do vašeho e-mailu!

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Londýnská kombinace 6 v 1

4.6 (179)
Od 2 076 Kč

Šest úžasných atrakcí, jedno SKVĚLÉ dobrodružství! Při této neuvěřitelné akci si koupíte vstupenky na dvě atrakce a další čtyři atrakce máte zdarma. Tento balíček obsahuje muzeum Madame Tussauds, Londýnské oko, říční plavbu od Londýnského oka, londýnské akvárium SEA LIFE a Shrekovo dobrodružství! Londýn a Londýnské podzemí. 

Úžasný akční balíček: Šest za cenu dvou
Tento nepřekonatelný akční balíček vás dostane na šest londýnských nejpopulárnějších atrakcí: Muzeum Madame Tussauds, Londýnské oko, říční plavbu od Londýnského oka, londýnské akvárium SEA LIFE a Shrekovo dobrodružství. Londýn a Londýnské podzemí.

Pokud plánujete navštívit muzeum Madame Tussauds a Londýnské oko, zarezervujte si tento balíček a dostanete se na čtyři další atrakce—říční plavbu od Londýnského oka, londýnské akvárium SEA LIFE a Shrekovo dobrodružství! Londýn a Londýnské podzemí - za stejnou cenu!*

Přehled

- Užijte si šest nejoblíbenějších londýnských atrakcí
- Podnikněte vzrušující cestu po Londýně
- Kupte si vstupenky na dvě atrakce a získejte je na další čtyři atrakce ZDARMA při rezervaci online
- Setkejte se se slavnými voskovými figurínami v muzeu Madame Tussauds
- Ponořte se do ohromujících výhledů z výšky Londýnského oka
- Vydejte se na říční plavbu po Temži od Londýnského oka
- Ponořte s hluboko do podmořského světa v londýnském akváriu SEA LIFE
- Užijte si další úroveň Sherka! Zažijte si své Shrekovo dobrodružství! Londýn
- Sestupte do Londýnského podzemí a zažijte třes a mrazení
- Získejte slevu 10 % do obchodu s dárky Madame Tussauds

Co mohu očekávat?

Dotkněte se hvězd v londýnském muzeu Madame Tussauds 
Poznejte britskou královskou rodinu, užijte si party s celebritami a potřeste si rukou s vůdci světa ve slavném muzeu voskových figurín. Vstupte do světů Hlasu, Marvelovských superhrdinů 4D, Hvězdných válek a dalších prostřednictvím interaktivních výstav. Díky obměňování postav nikdy nevstoupíte do stejného muzea Madame Tussauds dvakrát.

Žasněte při pohledu z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo proti Big Benu, je jedna z nejikoničtějších londýnských pozoruhodností: Londýnské oko. Užijte si jedinečný pohled na Londýn při jízdě ze vzduchu z výšky 134 metrů. Oko musíte mít rozhodně na seznamu věcí, které v Londýně nemůžete vynechat.

Plavba po řece Temži 
Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jako je Big Ben, budova parlamentu, katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe. S živým komentářem odborných průvodců pamětihodnosti nejen uvidíte, ale poznáte i příběhy, které za nimi stojí. Vyplouvá se z místa přímo pod Londýnským okem.

Ponořte se do podmořského světa
Je to zábava pro celou rodinu v Londýnském akváriu SEA LIFE. Přijdete zde do těsného a osobního styku s více než 500 druhy živočichů a rostlin a navíc s více než 40 druhů žraloků při procházení 14 tematickými zónami ve třech podlažích.

Nechejte se pořádně vyděsit v Londýnském podzemí
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. Živí herci vás provedou show a uvedou do života nejznámější postavy londýnské minulosti. Je to mnoho zábavy - trochu děsu!

Cesta velmi daleko na Shrekovo dobrodružství! Londýn
Naskočte na palubu magického výletního autobusu 4D DreamWorks a nechejte se oslem provést deseti živými show na pohádková témaa. Můžete navštívit Shrekovu bažinu, najít své štěstí v křišťálové kouli, ztratit se v zrcadlovém bludišti a objevit svého vnitřního zlobra. Kalamita, chaos a nekonečná zábava - tak se ta hra jmenuje.

Shrekovo dobrodružství, Londýnské oko, říční plavba od Londýnského oka, Londýnské podzemí i Londýnské akvárium SEA LIFE se nalézají v centru města na jižním břehu, takže můžete návštěvy snadno kombinovat v průběhu jednoho dne.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenky budou odeslány přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány. 

Jak to funguje?

Madame Tussauds:Přijďte v potvrzeném dnu a čase. Naskenujte čárový kód své e-vstupenky u dveří číslo 2 a zahajte svoji návštěvu Madame Tussauds.

Abyste měli zaručený přístup na ostatní atrakce a vyhnuli se frontám u pokladny, můžete si rezervovat datum a časový interval předem přihlášením k rezervačnímu portálu The BIG London Adventure (Úžasné londýnské dobrodružství). Adresa rezervačního portálu a pokyny k přihlášení budou jasně uvedeny na vaší e-vstupence.

Když si zarezervujete návštěvu prostřednictvím rezervačního portálu, platí následující pokyny:

Londýnské oko:Přijďte na standardní místo nástupu v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Upozornění: Vaše vstupenka je standardní vstupenka, a ne přednostní vstupenka.

Říční plavba od Londýnského oka:Přijďte na přístavní hráz u Londýnského oka 15 minut před plavbou, kterou jste si zarezervovali a potvrdili na rezervačním portálu.

Londýnské podzemí:Přijďte v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Budete se moci zúčastnit příští zahajovací prohlídky.

SEA LIFE Londýn:Přijďte k časovaným vstupním dveřím v čase rezervovaném a potvrzeném na rezervačním portálu. 

Shrekovo dobrodružství:Přijďte v čase, který jste si rezervovali na rezervačním portálu. Budete se moci zúčastnit příští zahajovací show. 

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstupenky nemusí být v době návštěvy k dispozici a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.  

Jak dlouho platí mé vstupenky?
Vaše vstupenka do muzea Madame Tussauds platí na váš zvolený potvrzený den a časový interval, jak je uvedeno na vaší e-vstupence.Můžete si naplánovat svoji návštěvu ostatních atrakcí do 90 dnů od data návštěvy Madame Tussauds (podle dostupnosti).

Jak získám poukázku na 10% slevu?
Na vaší e-vstupence je odkaz na vaši exkluzivní poukázku na 10% slevu v obchodě se suvenýry Madame Tussauds? Prostě si poukázku na slevu vytiskněte a předložte u pokladny v obchodě se suvenýry Madame Tussauds k uplatnění 10% slevy. 

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu na loď.
- *Sleva je v porovnání s cenou na místě.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu právně plnoleté osoby (18+).

Otevírací doba

Londýnské oko: viz otvírací dobu zde.

Madame Tussauds: denně od 10:00 do 16:00 hodin

Rezervovat nyní

Fantastické: 4.6 – 179 reviews

Zrušení rezervace zdarma Zrušení rezervace zdarma
Free cancellation up to 24 hours before booked date

Garance nejnižší ceny Garance nejnižší ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Poukázka na 10% slevu v obchodě se suvenýry Madame Tussauds
- Nápoj zdarma v restauraci v Londýnském podzemí
- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Otevírací doba

Adresa

6-in-1 London Combo

Adresa
Madame Tussauds Marylebone Road London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy