Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

3 v 1: Madame Tussauds, Londýnské oko & Londýnské podzemí

4.5 (175)
Od 1 824 Kč

Proč platit plnou cenu, když můžete získat více zábavy pro celou rodinu za méně peněz? Vyzkoušejte náš úžasný kombinovaný balíček 3 v 1, který obsahuje Muzeum voskových figurín Madame Tussauds, Londýnské oko a Londýnské podzemí, a to vše se slevou 20 %. Plánování rodinného výletu do Londýna nebylo nikdy snadnější. Tyto plně flexibilní vstupenky vám umožní zvolit nebo změnit datum i čas vaší návštěvy, a to do doby 24 hodin před  návštěvou atrakce.

Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách až 20 %. Užijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před vaší návštěvou na rezervačním portále. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Užijte si 3 nejoblíbenější londýnské atrakce
- Získejte rychlejší přístup díky předem rezervovaným vstupenkám
- Plná flexibilita volby a změny data vaší návštěvy
- Není potřeba tisknout: Stačí naskenovat vstupenku z mobilního telefonu a vstoupit do atrakce
- Seznamte se s voskovými figurínami v Muzeu Madame Tussauds
- Žasněte nad pohledem z výšky na Londýnském oku
- Seznamte se s nejstrašidelnějšími historkami z historie Londýnského podzemí.

Co mohu očekávat?

Získejte více zábavy pro celou rodinu za méně peněz!
Tento kombinovaný balíček 3 v 1 obsahuje tři špičkové londýnské atrakce: Madame Tussauds, Londýnské oko, a Londýnské podzemí. 

Výhoda naprosté flexibility: naplánování vašeho výletu nebylo nikdy snadnější!
Volte a měňte datum a čas svých návštěv Londýnského oka a Londýnského podzemí až do 24 hodin před návštěvou muzea Madame Tussauds.

Prozkoumejte londýnské muzeum Madame Tussauds  
Je zde plno zábavy pro celou rodinu. Poznejte britskou královskou rodinu, zírejte na podmanivé scény z Hvězdných válek, užijte si večírek s celebritami, jako Kim a Kanye, nebo si potřeste rukou s vůdci světa.

Obdivujte pohled z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo naproti Big Benu, je jedna z nejikoničtějších londýnských pozoruhodností: Londýnské oko. Neexistuje lepší pohled na Londýn, než ten ze vzduchu z výšky 134 metrů. Jedná se o významnou londýnskou atrakci, která je oblíbená u dětí i dospělých.

Poznejte děsivou historii Londýna v Londýnském podzemí 
Vydejte se na 90minutovou cestu nejtemnějšími 1000 roky londýnské historie. S živými herci v prostoru 360 ° budete mít možnost slyšet, ochutnat a cítit historii Londýna. Vaše rodina si může užít dvě úžasné podzemní jízdy.

 

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Akceptovány jsou také vstupenky z mobilního telefonu. 

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte při rezervaci, je určeno pro vaši návštěvu Madame Tussauds, toto datum již nelze změnit. V den rezervace se dostavte 15 minut před rezervovaným časem na vstupence. Využijte vchodu číslo 2, naskenujte čárový kód ze své e-vstupenky a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské oko a Londýnské podzemí:Tyto atrakce můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds, a až do dalších 90 dnů. 
Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portále. Dostavte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly. Odkaz a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence. 

Pokud si nepřejete zarezervovat datum a čas na rezervačním portále, prostě přijďte k pokladně a pořiďte si vstupenku na příští volný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: Jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, nepotřebujete proto nové e-vstupenky. Svoji rezervaci rezervaci změnit až 10krát, a to do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds.

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?
Ne, Londýnské oko můžete navštívit až 3 dny před návštěvou Londýnského podzemí a až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds, ale také až do 90 dnů. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy na rezervačním portále. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní vyhnout se frontě u pokladny, nikoliv však frontě u vstupu na loď.
- *Sleva je porovnávána vůči cenám u pokladny.

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (5-15)

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu plnoleté osoby (18+)

Otevírací doba

Navštivte rezervační portál.

Koupit

So, 25 bře 2023

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Madame Tussauds:
+ Marvel Universe 4D Cinema
+ The Champer of Horror
+ The Star Wars Experience

Otevírací doba

Adresa

3-in-1 Combo: Madame Tussauds, London Eye & London Dungeon

Adresa
Marylebone Road London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy