Hledat vstupenky

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

3 v 1 kombinace: Madame Tussauds, Londýnské oko a plavba

4.7 (671)
Od 1 848 Kč

Zvolte si nepřekonatelný kombinovaný balíček 3 v 1 pro muzeum voskových figurín Madame Tussauds, Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka. Ušetřete 35 % na vstupenkách a získejte rychlejší přístup. Navíc vám tyto flexibilní vstupenky umožní zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy do 24 hodin před svou návštěvou. No není to perfektní?

Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 35 %. Užijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před svojí návštěvou na samoobslužném rezervačním portálu. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Užijte si tři nejoblíbenější londýnské atrakce
- Rychlejší přístup s předem rezervovanými vstupenkami
- Plná flexibilita volby a změny data vaší návštěvy
- Není potřeba tisknout: naskenujte svoji vstupenku z mobilu a ihned vstupte
- Prozkoumejte slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds 
- Obdivujte město z výšky na Londýnském oku
- Plujte po Temži na říční plavbě od Londýnského oka

Co mohu očekávat?

Tři atrakce přátelské pro rodinu za poloviční cenu!
Tento kombinovaný balíček 3 v 1 obsahuje tři špičkové londýnské atrakce: Madame Tussauds, Londýnské oko a říční plavba od Londýnského oka.  

Využijte naprostou flexibilitu k naplánování výletu, které bude snadnější než kdykoli dříve.
Využít můžete možnosti si zvolit a měnit datum a čas své návštěvy Londýnského oka a říční plavby od Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou muzea Madame Tussauds.

Dotkněte se hvězd v londýnském muzeu Madame Tussauds  
V tomto slavném muzeu voskových figurín si užije celá rodina plno zábavy. Poznejte britskou královskou rodinu, vyjděte si s těmi, co něco znamenají, a potřeste si rukou s vůdci světa. Interagujte s figurínami v přesvědčivých exponátech, dopřejte si zážitky s neuvěřitelnou novou výstavou k Hvězdným válkám. 

Obdivujte pohled z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo proti Big Benu, je nejikoničtější londýnská pozoruhodnost: Londýnské oko. Neexistuje lepší pohled na Londýn než ten ze vzduchu z výšky 134 metrů. Je to londýnská atrakce oblíbená u dětí i dospělých!

Plavba po řece Temži 
Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jakými jsou Big Ben, budova parlamentu, Katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe. S živým komentářem odborných průvodců pamětihodnosti nejen uvidíte, ale poznáte i příběhy, které za nimi stojí. Vyplouvá se od úpatí Londýnského oka.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte při rezervaci, je pro vaši návštěvu Madame Tussauds a nelze měnit ani upravovat.Přijďte v den rezervace 15 minut před časem, který jste si zarezervovali.Naskenujte čárový kód z e-vstupenky u dveří 2 a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské oko a říční plavba od Londýnského oka: Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka můžete absolvovat až 3 dny před návštěvou muzea madame Tussauds a až 90 dnů po ní. 

Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Přijďte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly. Odkaz na rezervační portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstup nemusí být v době návštěvy možný a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku. Po návštěvě pokladny dostanete vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds. 

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu na loď.

- V porovnání s cenami u pokladny atrakce.*

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu právně plnoleté osoby (18+)

Otevírací doba

Londýnské oko:  Navštivte rezervační portál.

Madame Tussauds: Denně od 10:00 do 16:00 hodin

Říční plavba od Londýnského oka: Odplouvá se každou hodinu od přístavní hráze Londýnského oka, přímo pod Londýnským okem.

Koupit

So, 1 říj 2022

"We're Good To Go" - certifikovaný zážitek "We're Good To Go" - certifikovaný zážitek
"We're Good To Go" je oficiální certifikace UK (Spojené království), která v oblasti turismu značí, že dané místo se pilně připravilo na Vládní opatření v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19. Zařízení dodržuje hygienická pravidla a rozestupy.

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Co je součástí?

- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Otevírací doba

Adresa

3-in-1 Combo: Madame Tussauds, London Eye & Cruise

Adresa
Marylebone Road London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy